5 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Wielki sukces Dworku Wymysłowo

2 min read

Dworek Wymysłowo ( dawne Paradizo) to stały element na turystycznej mapie Powiatu Tucholskiego. Goście mają w czym wybierać i trudno się dziwić, że walory tego miejsca dostrzeżono i nagrodzono.

W Ciechocinku trwało trzydniowe (22-24 września)  Kujawsko-Pomorskie Forum Turystyki Wiejskiej, w którym uczestniczyli właściciele gospodarstw agroturystycznych, wiejscy animatorzy społeczni oraz przedstawiciele działających na rzecz rozwoju obszarów wiejskich instytucji i organizacji pozarządowych. Tematem przewodnim był produkt sieciowy jako nowa jakość w ofercie turystycznej.

– Chcemy zachęcić do łączenia sił i środków by oferować naszym gościom pakietowe produkty turystyczne kujawsko-pomorskiej wsi. Stworzenie sieci oferujących jednolite i kompletne produkty turystyczne, z marką jako ich wspólnym wyróżnikiem, może się okazać komercyjnym strzałem w dziesiątkę. Dobrze zaplanowana i umiejętnie promowana turystyka wiejska to jeden z kluczy do zasobności i dobrobytu Kujaw i Pomorza

– podkreśllił marszałek Piotr Całbecki.

Wykład wprowadzający na temat uwarunkowań rozwoju produktów sieciowych w turystyce wiejskiej wygłosiła prof. Magdalena Kachniewska z warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej. W programie także między innymi prelekcje na temat turystycznej marki regionu i finansowania inwestycji w turystykę wiejską w nowym okresie programowania oraz warsztaty tworzenia produktów sieciowych i panele dyskusyjne w grupach. Samorząd województwa reprezentuje wicemarszałek Dariusz Kurzawa.

Uroczystym akcentem było (22 września) wręczenie nagród laureatom tegorocznej edycji regionalnego konkursu „Agro-wczasy 2015”, który wyłonił najlepsze gospodarstwa agroturystyczne, najlepszych usługodawców turystyki wiejskiej oraz miejsca z najlepszą kuchnią regionalną.

Do rąk pani Joanny Szewczenko – Kłodzińskiej trafiły nagrody, gratulujemy i oczywiście mamy dla wszystkich niespodziankę – galerię fotografii.

Wielki sukces Dworku Wymysłowo

___________________

(mrf.)

Mat. nadesłane.

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook