15 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

WIRTUOZI PARKOWANIA. Najlżejsza ciężarówka świata parkuje w… Rudzkim Moście!

2 min read

I ponownie świat wstrzymał oddech po informacji od jednego z mieszkańców Rudzkiego Mostu (Tuchola), że oto znajduje się w tym miejscu ulica, przy której, co kilka dni, parkuje być może najlżejsza ciężarówka świata! I choć jej gabaryty przypominają TiR-a z „Biedronki”, waży zaledwie 3, 5 tony, a może nawet mniej!

Nikomu to nie przeszkadza z wyjątkiem jednej osoby, która napisała do nas tak (pisownia oryginalna):

Al 700 lecia w Rudzie. co kilka dni można go tam spotkać. Stoi na samym zakręcie. Stwarza niebezpieczeństwo, bo zakręt jest ostry i jadąc obojętnie w którą strone można wjechać w inny samochod lub w dziecko.
Najwyraźniej pan kierowca nie zna się na znakach. Jak i rownież zuchy z dworcowej również sie nie znają, bo jeżdżą tam i mają to w dupie.

A może ja przesadzam bo pojazd jest z papieru i waży 500kg? W sumie go nie macałem..

Rzeczywiście, przestrzegamy Pana przed macaniem auta, bo a nóż okaże się, że jest pod prądem. Przeskok iskry może wywołać zapłon i z dymem pójdzie pół osiedla, a porę mamy wyjątkowo suchą, o czym przekonał się ponownie znany skądinąd Rytel. My oczywiście jesteśmy zdania, że w tej sprawie rację ma kierowca ciężarówki, który jest zapewne posiadaczem najlżejszego zestawu świata, co zapewne już wkrótce stwierdzi lokalna policja.
Ucz się świecie od mieszkańca Rudzkiego Mostu!

(red.)
Mat. nadesłane.
Fot. kartonówki.pl
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook