27 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Wirus, dobrodzieje z ZUS-u i innowacyjne pomysły rządzących

2 min read

Koronawirus rozgościł się w Europie na dobre. Nasz kontynent po raz kolejny pokazał swoją otwartość i przyjął azjatyckiego gościa do siebie. Polacy nie mogli być gorsi, czym prędzej pobiegli do sklepów po chleb i sól…a także papier, ryże, makarony i inne smakołyki.

W końcu nie wiadomo, co nowy gość lubi! Państwo polskie również postanowiło się godnie zaprezentować. Na początek pokazało to, z czego słyniemy najbardziej – biurokrację. Okazuje się, że nawet w stanie podwyższonego ryzyka nie można zapominać o urzędnikach. Cóż za pamięć i troska! A przy okazji i zwykli Polacy się czymś zajmą. Nie było co robić w domu? No to teraz mogą się czymś zająć i usiąść do wypełniania dokumentów.

Dobre to nasze państwo, prawda? Okazało się również, że wirus jest rasistą. A nawet jeśli nie sam wirus, to na pewno jest nim Donald Trump, który ma czelność uparcie nazywać wirusa chińskim. W całym tym zamieszaniu i ogólnym wariactwie musiało znaleźć się również miejsce dla pani Sylwii Spurek. Co więcej, przekonaliśmy się, że nawet lewica potrafi zmienić myślenie, gdy znajduje się w obszarze bezpośredniego zagrożenia – Finlandia znakomitym przykładem.

A do tego wszystkiego Unia Europejska, Niemcy i Włosi. Oj, działo się w tych ostatnich dniach! Nic dziwnego, że Rafał Otoka-Frąckiewicz zaszalał w „Cotygodniowej dawce złych wiadomości”. Legendarne Pitu Pitu w klasycznej i niezmienionej formie powraca, aby cieszyć oczy i uszy szerokiej publiczności, w każdy piątek o 20.00 tylko na wSensie.pl.


Fot. A. Radzik, materiał użyty do tła: YouTube / Green Screen Effects

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook