0 3 min 11 miesięcy

Szanowni Państwo, obiecaliśmy, dotrzymujemy słowa, oddajemy w Państwa ręce nowy dział, który w całości poświęcony będzie możliwości kupna lub sprzedaży nieruchomości z naszej puli. Prócz tego, że mamy do czynienia z niezwykłą okazją na wybudowanie własnego domu, to jeszcze można zapobiec galopującej inflacji, inwestując w najlepszy towar świata – ziemię. Natychmiastowy dostęp do ofert łatwo odszukamy na górnej belce – menu.

Ofert będzie sporo, to obiecujemy. Niespotykanym zjawiskiem będzie możliwość ich kupna z tzw. „pierwszej ręki”, czyli bez pośrednictwa firm pobocznych lub innych pośredników. Zakupów dokonywać będziemy od osoby fizycznej – właściciela, czyli…, nie ma mowy o zmorze naszych czasów – VAT-cie.

Głównymi obiektami sprzedaży na tym etapie będą działki budowlane,  które usytuowane są blisko centrum Tucholi, ściślej przy os. Mickiewicza.  Najbliższe oferty kierowane będą do dwóch kategorii potencjalnych kupców: osób fizycznych lub przedstawicieli sklepów wielkopowierzchniowych. Śmiało można powiedzieć, że idealne wręcz położenie gwarantuje zaspokojenie każdych wymagań.

Oczywiście teren jest zmeliorowany, uzbrojony we wszystkie MEDIA, a jego naturalną granicę stanowi rzeka. Do dyspozycji jest prawie 10 000 metrów kwadratowych.

Ceny podlegają niewielkiej negocjacji, jednak są dyktowane stopniem inflacji. Dopuszczamy różne fuzje i propozycje w ramach wzajemności.

Pierwsze oferty pojawią się już w ciągu najbliższej doby i novum…, będą zawierały zbiór ważnych informacji oraz cenę. Będzie też można obejrzeć całość z powietrza, materiał filmowy jest jeszcze w fazie tworzenia, co zajmie dosłownie kilka chwil.

Teren o niskiej klasie bonitacyjnej (RV – 0,13 ha, Ps IV – 0,78 ha), dzięki czemu nie jest wymagana zgoda na zmianę przeznaczenia gruntów rolnych i leśnych na cele nierolnicze i leśne.

Zapraszamy do zakupów!


Mariusz R.Fryckowski

OFERTY

SPRZEDAŻ. Działka budowlana nr1. Tuchola ul. Kochanowskiego /Os. Mickiewicza/

SPRZEDAŻ. Działka budowlana nr2. Tuchola ul. Kochanowskiego /Os. Mickiewicza/

SPRZEDAŻ. Działka budowlana nr3. Tuchola ul. Kochanowskiego /Os. Mickiewicza/

SPRZEDAŻ. Działka budowlana nr4. Tuchola ul. Kochanowskiego /Os. Mickiewicza/

Please follow and like us: