12 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Woziwoda jak "Waszyngton za zamkniętymi drzwiami"… stodoły?

1 min read

Według sprawdzonych informacji właśnie w tej chwili ( jest 18: 06) trwa wyjątkowo głośna impreza w Woziwodzie. Nikomu nie przeszkadza sąsiedztwo Parku Narodowego, zapewne okoliczna fauna i flora zdążyły się do tego przyzwyczaić.

Według niesprawdzonych ( a kto się odważy?) zdaje się, że trwa dość mocno spóźnione, wyjątkowe święto – „Dzień Samorządowca Terytorialnego, wspaniały czas ustalony przez Sejm w 2000 roku. Świętej Kingi – patronki jakoś nie widać, zapewne uciekła w popłochu do okolicznych lasów. I tak właściwie niczego zdrożnego w tym wszystkim nie ma z wyjątkiem jednego… przepraszam, to stać nas jeszcze na podobne imprezy? Pewnikiem kryzys finansowy w naszym powiecie zniknął jak kamfora, a może odnaleziono inne , mniej ciekawe źródła finansowania, o których jak zawsze nie powiadomiono lokalnych mediów? Zapytamy o to Dyrekcję Lasów Państwowych.

Poważnie myślimy o tym, czy nie skorzystać z usług jasnowidza z Człuchowa, który z pewnością powiedziałby nam, o co w tym wszystkim chodzi?

A zaledwie dwie godziny wcześniej przekonywano nas o tym, że w Woziwodzie niczego dzisiaj nie zaplanowano, ba, wykonaliśmy nawet kilka fotografii.

Cisza okazała się grą pozorów.

(red.)

TOKiS – PRESS PATROL

 

Jest godzina 15:15…

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook