2 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

WSPÓLNY MIANOWNIK Z UDZIAŁEM BURMISTRZA TUCHOLI

2 min read

Sporo dzieje się w mediach w związku z rokiem wyborczym. TVP3 Bydgoszcz nie odstaje w tej materii, ani o jotę. Efektem jest cykl dobrej publicystyki pt. „WSPÓLNY MIANOWNIK”. Najbliższe wydanie będzie ciekawe dla tucholan, ponieważ do programu zaproszono Burmistrza Tucholi p. Tadeusza Kowalskiego.

WS, to program Anny Trzcińskiej – debata z udziałem różnych, często mających odmienne zdanie,stron i sektorów:

w studiu spotkać się mogą politycy, samorządowcy, obywatele, albo politycy, przedsiębiorcy, związkowcy, politycy, samorząd województwa, organizacje pozarządowe. Różne filary nowoczesnego społeczeństwa, które w różnicach szuka podobieństw, szuka rozwiązania, elementów łączących, a nie dzielących mieszkańców regionu. Prowadzący Bogumił Radajewski, przy udziale ekspertów i szerokiej publiczności, analizuje różnice w myśleniu i działaniu, ale po to, by wspólnie poszukać „wspólnego mianownika”. Prowadzenie debaty kończy podsumowanie – przypomnienie, jak bardzo różniły się stanowisko stron na początku programu i wypunktowanie tego, co łączy, co może być już po dyskusji wspólnym mianownikiem i twórczym obszarem dla dalszej współpracy.

W roku wyborczym autorzy pytają, jak dbamy i czy potrafimy dbać o finanse gminy, na czym polega dobry budżet. Czy możemy ustalić model finansowy gminy, by nie narazić mieszkańców, ale by zapewnić im bezpieczeństwo i rozwój? Czy w tym temacie można znaleźć wspólny mianownik albo złoty środek? Debata z udziałem samorządowców i mieszkańców tym razem wyjątkowo w poniedziałek 29 stycznia o godz. 20.25 (kolejne emisje we wtorek o 7.00 i 20.25).

Nagranie audycji odbędzie się w najbliższy piątek 26.01.

Zapamiętajmy: 29 dzień stycznia godzina 20:25 TVP3Bydgoszcz.


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook