25 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

WYŁĄCZNIE U NAS TAKA RELACJA! BUDŻET MIASTA I GMINY W ROKU WYBORCZYM 2018

1 min read

Jeżeli jesteś mieszkańcem miasta i gminy Tuchola? Masz prawo, a nawet obowiązek, poznać to, co czeka nas w przyszłym, 2018 roku.

Nie piórem reportera, a rzetelnym zapisem filmowym, jako jedyne medium, prezentujemy to wszystko, co wydarzyło się podczas ostatniej w starym roku, sesji RADY MIASTA.

Co obejrzymy? Jak zawsze…, przydługą, ale bardzo istotną wypowiedź Burmistrza Tucholi. W niej zawarte będzie prawie to wszystko, co dotyczy budżetu, który pomimo deficytu w kwocie 9 000 000 złotych”… jest budżetem bezpiecznym” – jak twierdzi pan burmistrz. Dowiemy się sporo o nowych inwestycjach, jak również wsłuchamy się w gorące polemiki pomiędzy radnymi, które dotyczyć będą wielu kwestii. Całość zakończy  głosowanie.

Każdy mieszkaniec powinien to obejrzeć i wysnuć wnioski, istotne jest, aby zrobić to po poznaniu wszystkich kwestii zawartych w materiałach sesyjnych. Te dostępne są u dołu tego materiału. Można je pobrać i przeanalizować. Jeżeli nie masz na to ochoty, albo twierdzisz, że cię to nie interesuje, nie miej pretensji, kiedy zmiany cię zaskoczą i to w najbliższej przyszłości, będzie to wyłącznie Twoją winą!

BUDŻET MIASTA I GMINY TUCHOLA (2018) CZ1 MÓWI BURMISTRZ MIASTABUDŻET MIASTA I GMINY TUCHOLA (2018) CZ2 POLEMIKI I GŁOSOWANIE


(RED.)

XLIV sesja Rady Miejskiej w Tucholi (budżetowa!)

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook