25 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Wyremontowano Wczasową w Cekcynie? Nie, to chyba żart!

2 min read

Zupełnie nieźle wyremontowali tę ulicę, nasz redakcyjny wóz przepisowo toczył się po wyremontowanej Wczasowej w Cekcynie. Komentowaliśmy ostatnie nagrania, kiedy jeszcze trwał tutaj remont. Bywało różnie, zwykle niebezpiecznie, ale teraz… o, to zupełnie inna bajka. I nagle… krzyk , uważaj w tej kałuży jest wyrwa! Później było „normalnie”, rzut oka w lusterka – czysto, wprowadzenie auta w poślizg kontrolowany, lewy hals, kontra, niestety kilka metrów dalej,  to samo! Kolejny gwałtowny manewr, znowu poślizg, kontra i auto potulnie  wskakuje na swój tor jazdy…, niestety, chwieje się.

Dobrze, że auto miało nowe opony, niestety, teraz już tylko trzy.

Po chwili…

Cholera, nowa aktualizacja znowu będzie z opóźnieniem.

Termin zakończenia prac dotyczących przebudowy ulic powiatowych w Cekcynie przesunięto na dzień 27 listopada 2017r. Powodem przesunięcia była konieczność wykonania niektórych prac zamiennych oraz niesprzyjające warunki pogodowe występujące w całym sezonie realizacji inwestycji. Inwestorem zadania jest Powiat Tucholski przy udziale finansowym Gminy Cekcyn w kwocie ok. 3 250 000,00zł – swego czasu napisano w portalu cekcyńskim.

Przebudowa się zakończyła, panowie w krawatach zapewne poklepali się po plecach, pogratulowali sobie, a nadzór odebrał robotę i wszyscy są szczęśliwi.

My twierdzimy, że tak „skopanej” roboty nikt w tej części powiatu jeszcze nie widział. Przesadzamy?

Niekoniecznie, podziwiajcie wraz z nami i uważajcie, jak się okazuje, ta piękna gmina może pokusić się o usiłowanie zabójstwa.
(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook