12 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

WYWIAD Z POSŁEM ŁUKASZEM SCHREIBEREM cz.1 – „AKT 447”

2 min read

Od kilku dni trwa ostry konflikt pomiędzy środowiskiem żydowskim całego świata, a polskim rządem. Ze środy na czwartek, o drugiej w nocy  również  Senat, podjął decyzję i przyjął nowelizację ustawy o IPN-ie. Obecnie czekać będzie ona na podpis prezydenta Dudy.

Media mainstreamowe skutecznie dezinformują  obywateli, również polskich. Niestety, ci ostatni, prawie w ogóle nie orientują się w sytuacji. Strzępki zmanipulowanych informacji robią swoje, podziały rosną, konflikt narasta.

Pomimo współpracy strony polskiej i izraelskiej w sprawie noweli o IPN-ie, doszło do dyplomatycznej katastrofy w tak niebywałym tempie. Dlaczego? Na to pytanie nie odnajdziemy jasnej odpowiedzi , z wyjątkiem tej, która w swojej treści zawiera kłamliwy zwrot : „polskie obozy śmierci”.

Niemcy są obecnie wyciszeni, ponieważ doszło do sytuacji kuriozalnej, gdzie ofiara wojny ponosi konsekwencje za zbrodnie okupantów. Polacy tłumaczą się za niemieckich katów.

Wściekły atak na Polskę, to sprawa bardzo złożona, oparta o wpływy, pieniądze, odsunięcie Polski od zawartych paktów i sojuszy oraz deprecjację w kwestiach słynnego projektu Trójmorza.

A wszystko zaczęło się od felietonu znanego dziennikarza i felietonisty Pana Stanisława Michalkiewicza, który jako pierwszy poinformował swoich czytelników i słuchaczy, poprzez Internet, o tym, co ze strony USA czeka Polskę w najbliższym czasie.

No i się zaczęło…

Jak widzi to rząd, jak widzą to parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości? O tym i o innych tematach, opowiada bardzo aktywny i znany z wielu publicznych wypowiedzi , również w największych mediach, pan Poseł RP Lukasz Schreiber z Bydgoszczy, z którym przeprowadziłem wyjątkowy wywiad, a który w żaden sposób nie wpisuje się w treści znane nam z sieci, radia, a tym bardziej z telewizji.

Panie i Panowie, kolejny polityk w TOKiS – PRESS, Pan Łukasz Schreiber – Poseł RP

Część pierwsza nosi tytuł: „AKT 447”

________________________________
(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook