15 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Wzorowe zachowanie tucholskich policjantów

1 min read

W sobotnią noc (31.10.2020r.) policjanci tucholskiej patrolówki otrzymali zgłoszenie o pożarze mieszkania na terenie miasta. Gdy dotarli na miejsce, gęsty dym rozprzestrzenił się na cały budynek. Funkcjonariusze natychmiast ewakuowali wszystkich mieszkańców. Na szczęście nikt nie odniósł żadnych poważnych obrażeń. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy.

W sobotę (31.10.20r.) ok. godz. 22:30 mundurowi z tucholskiej komendy w trakcie interwencji zostali poinformowani o pożarze w jednym z lokali budynku wielorodzinnego na terenie miasta. Gdy dotarli na miejsce okazało się, że źródło ognia oraz gęstego dymu znajduje w jednym z mieszkań. Informację o pożarze przekazali natychmiast dyżurnemu tucholskiej komendy, który powiadomił straż pożarną. Policjanci nie czekając na przybycie pozostałych służb zaczęli ewakuację zagrożonych mieszkańców. Ogień wraz z gęstym dymem coraz bardziej się rozprzestrzeniał. Policjanci pomogli blisko 25 osobom opuścić swoje mieszkania. Dzięki szybkiemu działaniu miejscowych stróżów prawa nikt z mieszkańców nie doznał żadnych poważnych obrażeń. Przeprowadzona akcja przez zastępy Państwowej Straży Pożarnej zatrzymała groźny pożar. Wartość strat zarządca budynku wstępnie szacuje na kwotę nie mniejszą niż 80 tyś. zł.

Policjanci pod nadzorem miejscowej prokuratury prowadzą czynności mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego zdarzenia.


(red.)

KPP Tuchola

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook