4 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Zakończono wspólny projekt

2 min read

Fot. KPP Tuchola

W Komendzie Powiatowej Policji w Tucholi miała miejsce uroczystość zakończenia projektu ” Uczymy się razem bezpiecznego zachowania na drodze i w lesie…”. Podczas spotkania dzieci, które uczestniczyły w konkursach zostały obdarowane przez organizatorów nagrodami.

Uroczystość odbyła się w sali tradycji Komendy Powiatowej Policji w Tucholi, z  zachowaniem reżimu sanitarnego.

W spotkaniu uczestniczyli: Komendant Powiatowy Policji w Tucholi podinsp. Wiesław Gapa, Pan Janusz Mindykowski, Pani Kamelia Tajl, Pan Piotr Sikora z Bractwa Motocyklowego Magneto, Pani Gabriela Kiersznicka z Technikum Leśnego w Tucholi oraz Pan Patryk Bośko z Nadleśnictwa Tuchola.

Cały projekt był realizowany przez:  „Bractwo Motocyklowe – Magneto” , Technikum Leśne w Tucholi oraz Komendę Powiatową Policji w Tucholi. W ramach tego przedsięwzięcia zorganizowano dwa konkursy dla uczniów klas I-IV szkół podstawowych:

  • – konkurs plastyczny pt. „Powiat Tucholski – tu czuję się bezpiecznie”
  • – konkurs multimedialny  pt. „Ze środowiskiem na TY”

W ramach projektu zakupione zostało również  miasteczko ruchu drogowego, dzięki któremu dzieci grup przedszkolnych mogły uczestniczyć w zajęciach praktycznych, na których poznały podstawowe zasady poruszania się po drogach.

Komendant Powiatowy Policji w Tucholi podinsp. Wiesław Gapa oraz zaproszeni goście podziękowali wszystkim dzieciom za udział w konkursach a następnie wręczyli maluchom dyplomy i nagrody. Ilość nagród okazała się tak duża, że większość laureatów musiała przy ich odbiorze prosić o pomoc rodziców. Nagrody przypadły do gustu dzieciom, o czym świadczyły ich uśmiechnięte buzie.


(red.)

KPP Tuchola

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook