2 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Zamiast Perfectu będzie Wydra, Szymon Wydra i nie tylko! Trzy koncerty w lipcu już „zaklepano”!

1 min read

Nasz Turbo – Burmistrz zdaje się włączył siódmy bieg,wszędzie Go pełno do tego stopnia, że nasi Widzowie mówią wprost – „Chcemy, aby wybory były każdego roku!” Ciekawa propozycja, choć tutaj wyborczej kiełbachy nie wyczuwamy, bardziej zdrowy rozsądek.

Koncertowy weekend z okazji 59. Dni Borów Tucholskich zapowiada się ciekawie. Wystąpią znane i lubiane gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Tego u nas jeszcze nie było! Szykujcie się na mocną dawkę dobrej muzyki. Już teraz rezerwujcie czas i przybywajcie. Od 20 do 22 lipca w Tucholi na terenie zielonym przy ul. Witosa prawdziwy koncertowy maraton. Wystąpią: DANZEL – muzyka dance (20 lipca), SZYMON WYDRA & CARPE DIEM – pop rock (21 lipca) oraz Jary ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY – rock (22 lipca)!

„Wstępnie rozważaliśmy zaproszenie do Tucholi zespołu Perfect. Okazało się jednak, że grupa na początku sierpnia wystąpi w niedalekim Sępólnie Krajeńskim. Nie chcemy tworzyć niepotrzebnej konkurencji, dlatego w zamian zdecydowaliśmy się na organizację trzech koncertów o zróżnicowanym gatunku muzycznym. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie” – podkreśla burmistrz Tucholi Tadeusz Kowalski.

A co stoi na przeszkodzie, aby upiec aż cztery pieczenie na jednym rożnie? Panie, panowie, Perfect też zaliczymy!


(red.)

tuchola.pl

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook