2 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Zaproszenie od Przyjaciół

2 min read

Otrzymaliśmy zaproszenie do złożenia wizyty w Wieszczycach, a okazja jest nie byle jaka, ta piękniejąca każdego dnia miejscowość, już niedługo otworzy podwoje nowej, pięknej świetlicy wiejskiej. Budynek jest imponujący i pięknie wkomponowuje się w otoczenie. Przemyślano położenie, budynek stoi praktycznie w centrum, no i to zielone otoczenie. Prawdziwy raj dla dzieci i młodzieży, która wreszcie będzie miała swój godny kącik. Nadejdzie jeszcze czas na podziękowania i gratulacje, ponieważ oficjalne otwarcie nastąpi już w tym miesiącu, dokładnie 20 dnia października, to jakby… jutro.

Troszeczkę liczb.

 

Koszt inwestycji to zaledwie 300 tysięcy złotych ( oczywiście przy kawie, zastanawiamy się właśnie nad tym, jak dobrym trzeba być gospodarzem i menadżerem, aby wynegocjować za taki ogrom pracy, tak niewielkie koszty).

 

Powierzchnia solidnie wybudowanego budynku, to aż 120 metrów kwadratowych! Co odnajdziemy pod przyjaznym, świetlicowym dachem?

 

Uwaga!

 

Kuchnię, salę, dwie toalety, wielki, bo liczący aż 80 (sic!) metrów kwadratowych taras, monitoring i oczywiście zagospodarowany teren wokół budynku – mądrze napisane, ale tak naprawdę chodzi o sprzęt, który służyć będzie najmłodszym mieszkańcom Wieszczyc.

 

Wieszczyce, to oczywiście ważna składowa pięknej Gminy Kęsowo, a znając zaangażowanie mieszkańców i władz w podobne przedsięwzięcia, wszystko dopięto na ostatni guzik. Wiemy już, jak będą przebiegały wszystkie uroczystości, związane z otwarciem nowej świetlicy. Wiemy, jakie będą atrakcje, jednak jeszcze przez kilka chwil, wszystko zachowamy w tajemnicy, ale już…w najbliższy weekend będzie w naszej witrynie, mała niespodzianka fotograficzna i… pełna informacja.

 

Ciiii… cierpliwości:)

 

Zajrzyjcie do nas jutro, wieczorem.

 

(red)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook