13 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Zarząd zadba o powiatowe zabytki?

1 min read

Wszystko na to wskazuje, że i w tej materii wreszcie coś drgnie i to w najbliższym czasie. Jak zawsze, trzeba zacząć od formalizmów, ale później…, trzymajmy kciuki, może się uda.

7 marca 2016 roku Zarząd Powiatu Tucholskiego przystąpił do opracowania projektu programu opieki nad zabytkami, który na mocy ustawy wymagany jest w każdym powiecie.

Pierwszym krokiem w kierunku stworzenia przedmiotowego programu będzie powołanie przez Starostę Tucholskiego zespołu tematycznego. W skład zespołu, oprócz pracowników Starostwa Powiatowego w Tucholi, wejdą także osoby, którym bliskie jest zachowanie dziedzictwa kulturowego naszego powiatu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracą społeczną na rzecz opieki nad zabytkami w Powiecie Tucholskim do zgłaszania swoich kandydatur za pomocą formularza zgłoszeniowego.

W celu zgłoszenia się do prac w zespole należy wypełnić załączony formularz i przesłać do na adres Starostwa Powiatowego w Tucholi (ul. Pocztowa 7, 89-500 Tuchola lub mailowo na adres promocja@tuchola.pl) w terminie do 28.03.2016r.

Formularz zgłoszeniowy: tutaj

Pełna treść uchwały: tutaj

_________________

(red.)

tucholski.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook