4 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Zatrzymano złodzieja rowerów!

1 min read

Policjanci z Tucholi mają pełne ręce roboty, pewnie dlatego nie dostrzegają drobiazgów. Za ten sukces wdzięczni zapewne będą wszyscy ci, których okradł 25-latek „na gościnnych występach” w naszym miasteczku.

Wczoraj (08.04) tucholscy  policjanci zatrzymali 25-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania.  25-latek pod koniec marca  wynajął pokój w hotelu. Opuścił go nie płacąc za jego wynajęcie, a wychodząc  zabrał ze sobą telewizor. Następnego dnia ukradł jeszcze trzy rowery. Teraz za wszystkie czyny odpowie w sądzie.

Pod koniec marca tucholscy policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że jeden z hoteli w mieście opuścił gość, który nie dość, że  nie zapłacił za wynajęcie pokoju to jeszcze ukradł telewizor. Gościem hotelowym okazał się 25-latek bez stałego miejsca zamieszkania.
Następnego dnia mundurowi zostali powiadomieni o kradzieży trzech rowerów. Pojazdy zniknęły spod tucholskich sklepów. Pokrzywdzeni łącznie straty wycenili na prawie 3,5 tysiąca złotych.

Policjanci wyznaczeni do wyjaśnienia tych spraw zebrali materiał dowodowy, który wskazywał na to, że mężczyzna, który ukradł telewizor i dopuścił się szalbierstwa jest także złodziejem rowerów. Wczoraj (08.04) 25-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj po złożeniu wyjaśnień mężczyzna usłyszał zarzuty. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia.  Wobec  25-letniego mężczyzny  mundurowi wnioskują o policyjny dozór.

____________________

Materiały KPP Tuchola

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook