APLIKACJA „MOJA KOMENDA”

Estimated read time 2 min read

Szukasz kontaktu do swojego dzielnicowego? Skorzystaj z aplikacji „Moja Komenda”. Aplikacja ta jest bezpłatna i opracowana na urządzenia mobilne bazujące na systemach operacyjnych Android oraz iOS.

Aplikacja „Moja Komenda” umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Aby to zrobić wystarczy wpisać np. własny adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania oraz pokaże, w której jednostce on pracuje. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline. Użytkownik nie musi mieć dostępu do Internetu, aby odnaleźć swojego dzielnicowego.

Aplikacja „Moja Komenda” zawiera także bazę teleadresową wszystkich komend i komisariatów w Polsce. Dodano do niej dodatkowe jednostki, m.in. rewiry dzielnicowych oraz posterunki. Aplikacja została wyposażona w dwa tryby wyszukiwania informacji. Po włączeniu usług lokalizacyjnych w telefonie sama odnajdzie najbliższe policyjne obiekty. Po przejściu w tryb online wystarczy jedno kliknięcie, by wskazała trasę do najbliższej komendy lub komisariatu. Równie sprawnie połączy nas z dyżurnymi policjantami z wybranej jednostki. Dodatkowo „Moja Komenda” umożliwia wyszukanie po nazwie jednostki, ulicy lub kodzie pocztowym. Usługa ta jest bezpłatna.

Zachęcamy do korzystania z tej aplikacji.

Aplikację pobrać można pod poniższym adresem:

Dla urządzeń systemu Android –https://play.google.com/store/apps/details?id=com.altconnect.android.mk&hl=pl&gl=US

Dla urządzeń systemu iOS – https://itunes.apple.com/pl/app/mojakomenda/id919504159?l=pl&mt=8


(red.)

Mat. nadesłane.

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza