Oferta

Estimated read time 11 min read

Filmy reklamowe, spoty reklamowe, promocyjne

SPOTY, FILMY PROMOCYJNE – PRODUKCJA

Filmy promocyjne to doskonałe narzędzie do promocji własnego przedsiębiorstwa w sieci. Uzupełnia treści znajdujące się na stronie oraz przekazuje w łatwy sposób najważniejsze informacje. Treści video są łatwo przyswajalne i chętnie oglądane przez odbiorców. Profesjonalna wizytówka firmy w takiej formie z pewnością przyczyni się do wzrostu świadomości marki. Wykorzystanie filmów promocyjnych w działaniach marketingowych pomaga przyciągnąć zarówno klientów, jak i inwestorów czy potencjalnych wspólników.

Co ważne, filmy promocyjne nie są przeznaczone wyłącznie dla firm. Bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku organizacji pozarządowych czy jednostek samorządowych. Często wykorzystywane są jako turystyczna reklama danego regionu.

Charakterystyczną cechą filmów promocyjnych jest stosunkowo długi czas trwania (przynajmniej w porównaniu do tradycyjnych reklam). Dzięki takiej formie można w nim zawrzeć bardziej szczegółową treść, która przyciągnie osoby zainteresowane tematem.

Film promocyjny otwiera wiele marketingowych drzwi. Co można zrobić z gotowym klipem?

  • Bezapelacyjnie obecnie najważniejszym medium jest Internet. Film promocyjny może wylądować na kanale YouTube, Facebooku oraz innych portali społecznościowych, a także na stronach branżowych,
  • Aby zdobyć więcej odbiorców, film można zaprezentować na różnorodnych konferencjach oraz targach, a także w publicznych miejscach, które pozwalają na umieszczanie treści reklamowych,
  • Dobrym sposobem na bezpośredni kontakt z odbiorcą jest przekazanie mu filmu na dowolnym nośniku (np. płycie DVD),
  • Telewizja nadal ma ogromną siłę oddziaływania, dlatego dobrze pomyśleć o kampanii na szklanym ekranie.

Tworzymy filmy promocyjne w jakości HD, które prezentują się doskonale niezależnie od ich przeznaczenia. Korzystamy przy tym ze sprzętu z najwyższej półki, dzięki czemu nasze realizacje są pozytywnie oceniane przez klientów. Do każdej produkcji podchodzimy bardzo profesjonalnie, a wszystkie techniczne właściwości obrazu dostosowane są do indywidualnych potrzeb Klienta.

***

FILMY REKLAMOWE, SPOTY REKLAMOWE

Filmy i spoty reklamowe to rozwiązanie wykorzystywane chętnie w szczególności przez duże przedsiębiorstwa, które mogą pozwolić sobie na kampanię w odpowiedniej skali. Najczęściej wykorzystywane są w telewizji lub na nośnikach w miejscach publicznych (ekrany w galeriach lub pojazdach komunikacji publicznej). Najważniejszą cechą produkowanych przez nas filmów reklamowych jest ich profesjonalny charakter. Za pomocą kreatywnie opowiedzianej historii łatwo przyciągnąć potencjalnych klientów i zachęcić ich do skorzystania z usług danej firmy.

Oferujemy spoty w standardowych, telewizyjnych formatach (czas trwania 30 sekund i krótsze) oraz filmy specjalnie na potrzeby działalności w Internecie, które mogą być dłuższe i bardziej swobodne w wyrazie.

Film reklamowy – efektywna metoda promocji

Film reklamowy może być bardzo skuteczną formą promocji. Aby reklama telewizyjna przyniosła zamierzony efekt, trzeba wykazać się oryginalnym pomysłem i dobrym wykonaniem. Sukces odnoszą te filmy reklamowe czyli taka reklama tv, która zaciekawi odbiorcę i skłoni do działania. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby proces od przygotowań do produkcji był szczegółowo omówiony: poznanie potrzeb klienta, zdefiniowanie odbiorców oraz stworzenie ciekawego i odpowiedniego scenariusza. Dzięki temu nasze produkcje (reklama telewizyjna TV) nastawione są na konkretne cele i z łatwością je uzyskują.

Produkując filmy reklamowe dysponujemy różnego rodzaju sprzętem, dzięki któremu osiągamy ciekawe efekty wizualne spotu.

Nasza produkcja filmów reklamowych idealnie nadaje się do emisji telewizyjnej, do wyświetlania na monitorach LCD oraz do zamieszczenia w serwisach internetowych. Produkowana przez nas reklama w telewizji to produkty najwyższej jakości.

Przykładowe spoty reklamowe, filmy promocyjne, reklama telewizyjna, reklama TV zamieszczone są w naszym kanale YT

****

FILM KORPORACYJNY

Produkcja filmów korporacyjnych to znakomity oraz skuteczny sposób reklamy dla dużych przedsiębiorstw. To świetnie rozwiązanie dla spółek czy też organizacji systematycznie budują wizerunek marki zarówno w kraju jak i zagranicą.

Film korporacyjny to narzędzie public relations, które jest znakomitym środkiem przekazu informacji oraz budowania pozytywnego wizerunku firmy bądź organizacji. Filmy korporacyjne opisują historię firmy, sukcesy, pracowników, produkty/usługi/projekty oraz są świetnym instrumentem do motywacji sprzedażowej pracowników. Filmy korporacyjne znajdują zastosowanie w komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej. W komunikacji wewnętrznej ułatwia nowemu pracownikowi wdrożenie się i lepsze poznanie firmy oraz umożliwia szybszą integrację z pracownikami już zatrudnionymi.

Dlaczego warto wykorzystać film korporacyjny?

W komunikacji zewnętrznej film korporacyjny ma za zadanie zaprezentować firmę potencjalnym klientom, kontrahentom lub partnerom oraz zwiększyć jej renomę.

W obecnych czasach firma bez odpowiedniej reklamy nie istnieje. Film korporacyjny pozwala dostarczyć potencjalnemu klientowi cenną wiedzę o firmie i jej usługach bądź produktach. Produkcja filmów korporacyjnych stała się jednym z najskuteczniejszych środków przekazu, którego siła polega na spójnym i atrakcyjnym połączeniu różnego rodzaju mediów, takich jak zdjęcia, film, animacja, muzyka, lektor. Poruszający się obraz wraz z dźwiękiem bardziej skupi swoją uwagę niż przykładowo reklama w gazecie czy billboard.
Filmy korporacyjne można wykorzystać jako ciekawy film wizerunkowy na stronę internetową, film rekrutacyjny na targi pracy lub uczelnię, film informacyjny dla Twoich potencjalnych klientów lub partnerów.

Aby produkcja filmowa przebiegła bez problemu oraz z jak najlepszym efektem, trzeba drobiazgowo przedstawić cele danego projektu, zdefiniować grupę docelową, określić kierunek realizacji względem Państwa oczekiwań. Musimy odpowiedzieć na pytanie, kto będzie odbiorcą filmu? Jakie wrażenia ma wywołać materiał? Co jest głównym celem projektu?

*****

FILMY SZKOLENIOWE

Filmy szkoleniowe to skuteczny i nowoczesny sposób na pozyskanie lub uzupełnienie wiedzy. Zamiast nudnych wykładów lub czytania nużących materiałów można obejrzeć ciekawy film. Taka produkcja filmowa może być alternatywą dla tradycyjnych szkoleń, zwłaszcza wtedy gdy konieczne jest zobrazowanie danego tematu.

Zaletą filmów szkoleniowych jest ciekawa prezentacja i oszczędność w zakresie szkoleń – pracownik nie musi wyjeżdżać na szkolenie a co za tym idzie nie płacimy za dojazd, nocleg, wynajem sali itd. Filmy szkoleniowe zwiększają efektywność w podnoszeniu kwalifikacji pracowników, można bowiem wielokrotnie je oglądać, dzięki czemu pracownik może powtórzyć materiał i utrwalić wiedzę.

Tego typu produkcje filmowe wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami naszego klienta.

Możemy na przykład:

  • Wykonać prezentację produktu wraz z jego zastosowaniem.
  • Nagrać zajęcia szkoleniowe lub prezentację.
  • Opracować „instrukcję użytkowania” w formie filmu.
  • Stworzyć materiały szkoleniowe dla pracowników.

Filmy szkoleniowe mogą być opublikowane na portalu internetowym lub intranetowym, wydawane na DVD, wyświetlane na projektorach LED bądź monitorach plazmowych.

Jak tworzymy filmy szkoleniowe?

Tworząc filmy szkoleniowe wykorzystujemy różne formy prezentacji wizualnej, m.in. animacje 3D i 2D, zdjęcia, wykresy, diagramy i inne elementy, które urozmaicają przekaz i wzmacniają edukacyjno-szkoleniowy charakter filmu.

Nasza produkcja filmowa (np. filmy korporacyjne, filmy szkoleniowe) wyróżnia się zawsze dynamiką oraz oryginalnym i interesującym przekazem. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, jesteśmy elastyczni i z chęcią dostosowujemy się do indywidualnym oczekiwań naszych Klientów, ale także proponujemy własne pomysły. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem, doświadczoną ekipą oraz wykorzystujemy najnowsze technologie.

******

Filmowanie z powietrza / Zdjęcia z drona (nasza specjalność)

Zdjęcia oraz filmowanie z lotu ptaka (drona) to doskonały sposób na atrakcyjne przedstawienie rozległych terenów i budynków widzianych z góry. Nic więc dziwnego, że filmowanie z powietrza cieszy się sporą popularnością. Malownicze ujęcia wykonane z wysokiej perspektywy stanowią interesujące urozmaicenie każdej produkcji filmowej i tym samym skutecznie przyciągają uwagę widza. Zdjęcia wykonane z lotu ptaka można wykorzystać we wszelkich formach filmowych, począwszy od fabuły i dokumentu, poprzez filmy promocyjne miast i regionów, aż po prezentację firm i infrastruktury. W ramach usługi, jaką jest filmowanie z powietrza, tworzymy wszystkie te materiały.

Bardzo długo filmowanie z lotu ptaka wykorzystywane było przede wszystkim w wysokobudżetowych produkcjach filmowych. Zdjęcia wykonywane były głównie z pokładów śmigłowców i helikopterów, często za pomocą kamer przymocowanych na zewnątrz. Forma ta pozwalała na uzyskanie ciekawych i dobrych ujęć, ale była bardzo kosztowna. Dziś najnowsze osiągnięcia techniki dostarczają nam tańsze i równie skuteczne narzędzia, które doskonale nadają się do nagrywania zdjęć z dużych wysokości. Filmowanie z powietrza stało się o wiele prostsze wraz z pojawieniem się dronów, czyli niewielkich, bezzałogowych statków powietrznych. Drony wykorzystywane do nagrywania zdjęć wyposażone są w system stabilizowania obrazu, a także wysokiej jakości kamerę. Ze względów bezpieczeństwa posiadają również GPS, czy też nowoczesne systemy umożliwiające automatyczny powrót do miejsca startu i lądowanie. Na rynku dostępne są różne typy bezzałogowych maszyn latających, dzięki którym filmowanie z lotu ptaka nie sprawia profesjonalistom najmniejszych trudności. Urządzenia te różnią się między innymi rozmiarem, mocą, wagą, czy też poziomem trudności obsługi.

Co prawda w sprzedaży dostępne są drony już w cenie około 100 zł i choć w pierwszym momencie wydaje się, że takie ujęcia z góry można byłoby wykonać samodzielnie, we własnym zakresie, to jednak należy pamiętać, że nie są to profesjonalne urządzenia, a już na pewno nie rejestrują obrazu w najwyższej jakości. Ponadto trzeba też dysponować odpowiednią wiedzą, aby móc się nimi poprawnie posługiwać. Dlatego taka inwestycja nie przyniosłaby żadnych korzyści, a filmowanie z powietrza należałoby potraktować bardzo amatorsko. Nie ma tu mowy o profesjonalnym filmie reklamowym czy innej prezentacji.

Najwyższej jakości drony

Jakość zdjęć z drona w dużej mierze zależy od parametrów używanego sprzętu, jak i umiejętności operatora, którego zadaniem jest odpowiednie sterowanie maszyną i wybór najlepszych ujęć. Filmowanie z drona możliwe jest  z każdej wysokości, urządzenie to pozwala ponadto na wykonywanie ciekawych zbliżeń wybranych miejsc i obiektów.

Niewielkie rozmiary i ciche działanie bezzałogowych statków powietrznych to ogromne atuty przy realizowaniu nagrań w mieście, a nawet wewnątrz budynków. To tylko kilka, spośród licznych powodów popularności dronów, które uważa się za technologię rewolucjonizującą branżę filmową i reklamową. Dziś filmowanie z drona to już właściwie standard. O wiele dziwniejsze jest to, że niektórzy z usługi tej nie korzystają.

Filmowanie z drona a marketring

Perspektywa niedrogiego filmowania z powietrza – chodzi tu o filmowanie z lotu ptaka – sprawiła, że drony doceniane i wykorzystywane są obecnie w wielu dziedzinach marketingu. Skutecznie sprawdzają się na rynku nieruchomości, dając firmom możliwość dokładnego zaprezentowania oferowanych domów i budynków. Zdjęcia z drona pojawiają się w licznych reklamach, teledyskach i filmach, również fabularnych. Statki bezzałogowe sprawdzają się doskonale przy rejestrowaniu imprez masowych, takich jak na przykład festiwale, wydarzenia kulturalne i sportowe. Co ciekawe filmowanie dronem coraz częściej używane jest również do wykonywania interesujących nagrań ze ślubów i innych imprez rodzinnych. Szerokie ujęcia panoramiczne, dokładna prezentacja infrastruktury firm z podniebnej perspektywy to niewątpliwe zalety tego sposobu filmowania.

We wszystkich naszych produkcjach stosujemy innowacyjne rozwiązania techniczne i wysokiej jakości sprzęt. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć również cieszącej się ogromnym zainteresowaniem usługi, jaką są zdjęcia z drona.

Profesjonalne zdjęcia z drona

Do dyspozycji mamy flotę wysokiej klasy dronów, dzięki którym filmowanie z powietrza jest profesjonalne i wygodne.

Zdjęcia z drona, które wykonujemy, wyróżniają się znakomitą jakością obrazu, intensywnymi barwami, dokładnie oddanymi detalami i wspaniałymi panorami. Zdjęcia realizowane z powietrza wykorzystujemy do produkcji spotów reklamowych, filmów korporacyjnych oraz teledysków. Profesjonalne filmowanie z powietrza powierzamy licencjonowanym operatorom, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w filmowaniu i sterowaniu dronem. Korzystając z nowoczesnego sprzętu i szerokiej wiedzy z łatwością uchwycą oni wszelkie interesujące ujęcia, zarówno malownicze i sielankowe, jak też te bardziej dynamiczne.

Profesjonalne zdjęcia z drona, filmowanie z lotu ptaka, filmowanie z drona – sprawdź naszą ofertę już dziś. Zapraszamy do kontaktu! Zapraszamy do współpracy!

 

⚠️⚠️ UWAGA⚠️⚠️

Dyżurny redakcji 661177277

Poczta: tokistuchola@gmail.com