W przededniu wyborów do Parlamentu Europejskiego

Estimated read time 2 min read
W przededniu wyborów do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się 9 czerwca, zachęcamy wszystkich do udziału w demokratycznym procesie wyborczym.

Każdy głos ma znaczenie, choć ważne jest to, kto liczy głosy, a z tym w przeszłości różnie bywało! Decydując o przyszłości Polski i ewentualnie Europy, decydujemy o kierunku rozwoju naszego KRAJU.
Unia to w tej chwili jeden wielki bajzel, który zdominowany został przez lewaków i eko-szaleńców, takie połączenie z planowanym wpuszczeniem do Europy, również Polski, Tucholi osobników obcych kulturowo, mentalnie i obyczajowo, nastawionych na socjal i rozróby, rodzi zagrożenia, a w tle mamy dwie wojny w tym jedną przy granicy.
Jest okazja przerwać ten łańcuch i dokonać indywidualnych, przemyślanych wyborów ludzi i ugrupowań, które dają szanse na zreformowanie europejskiego sowchozu, który odszedł od idei Schumana gdzieś na skraj galaktyki „NORMALNOŚĆ”.
.
Pierwotne założenia Unii Europejskiej zmieniono na obóz zagłady Europy. Pogońmy tych łobuzów! Najlepiej przy urnach wyborczych! Kto ma szansę „wyprostowania” relacji unijnych? Oczywiście znienawidzony PiS, który udaje obecnie , że nie ma z tym wszystkim niczego wspólnego i jest „cacy” oraz inne ugrupowania prawicowe. My oczywiście stawiamy na PolEXIT Stasia Żółtka, ale to ugrupowanie jest skutecznie izolowane przez media i inne partie i ma mierne szanse, tym bardziej je wspieramy.
Jest też Konfederacja, ale ci ludzie żyją w rzeczywistości alternatywnej i tylko od czasu do czasu mówią „do rzeczy”. Dodatkowo podzielili się na frakcje, które dosłownie „odlatują”. Większości wspomnianych przed wyborami nie zobaczymy w Tucholi.
Wyjątkiem są przedstawiciele PiS-u, którzy pojawią się u nas za dwa dni. Kto ma ochotę, może odwiedzić tucholski TOK.
.
Szef portalu prosi, aby w tym momencie nie rzucać jajami w ekran własnego komputera.
.

mrf.

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza