HIENY CMENTARNE DOTARŁY DO TUCHOLSKICH NEKROPOLII

Estimated read time 2 min read

Ta historia jest tak nieprawdopodobna, że nie do uwierzenia, niestety, cmentarne hieny pojawiły się również na terenie tucholskich nekropolii. Giną narzędzia, które kolejny raz odkupuje tucholskie PK, giną wiązanki kwiatów, znicze elektryczne, a teraz łupem rabusiów padają również elementy grobów. Widać wyraźnie, że proceder jest zorganizowany, a metalowe części grobów zostaną zapewne zniszczone i spieniężone w skupach metali. Odwiedzimy je wszystkie.

Informacja o hienach dotarła do nas dzisiaj, przeprowadziliśmy rozmowę telefoniczną z panem Prezesem tucholskiej komunalki, który nie krył zdenerowania. O całej sprawie powiadomiono tucholskich policjantów, którzy rozpoczęli czynności. Wraz z sąsiednią redakcją udaliśmy się na miejsce przestępstwa i niestety, zastaliśmy wyjątkowo przygnębiający widok.

Szanowni, warto odwiedzić groby swoich najbliższych, wszelkie spostrzeżenia kierujmy do dwóch miejsc: PK i do POLICJI. Warto też zorganizować się społecznie. TOKiS-PRESS TV NEWS w każdej chwili BEZPŁATNIE udostępni służbom  swoje technikalia i obsługę sprzętu, aby w efekcie rozpoznać sprawców i doprowadzić do ich zatrzymania.


(red.)

Serdeczne podziękowania dla pana Tomka D. za wszechstronną pomoc w stworzeniu tego materiału.

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza