PODSUMOWANIE WEEKENDU MAJOWEGO NA DROGACH

Estimated read time 1 min read

Długi weekend majowy na drogach, to czas zwiększonego ruchu, co może prowadzić do zwiększonej liczby incydentów drogowych. W ostatnich dniach zwiększono ilość policyjnych patroli, aby zapewnić bezpieczeństwo na drogach i egzekwować przepisy ruchu drogowego.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Tucholi w ostatnich dniach czuwali nad bezpieczeństwem podróżujących. Działania mundurowych polegały na kontroli prędkości, aby zapobiec wypadkom spowodowanym nadmierną prędkością.

Zwiększono także liczbę kontroli stanu trzeźwości w celu wyeliminowania osób prowadzących pojazdy pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających. Policjanci sprawdzali dokumenty i uprawnienia do kierowania pojazdami, sprawdzali stan techniczny pojazdów, a także prowadzili działania edukacyjne, aby zwiększyć świadomość kierowców o bezpieczeństwie na drogach. Niestety, nie wszyscy uczestnicy ruchu drogowego pamiętali o przepisach. Stróże prawa ujawnili wiele wykroczeń w ruchu drogowym, przede wszystkim związanych z przekraczaniem prędkości.


(red.)

Mat. nadesłane.

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza