ZMIANA NA STANOWISKU I ZASTĘPCY KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W TUCHOLI

Estimated read time 2 min read

W Komendzie Powiatowej Policji w Tucholi odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której kadra kierownicza, policjanci oraz pracownicy miejscowej jednostki przywitali pełniącego obowiązki Pierwszego Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Tucholi – podinspektora Radosława Kryczkę.

Wczoraj (27.05.2024r.) w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy inspektor Marcin Woźniak pełniący obowiązki Pierwszego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy wręczył rozkaz personalny podinspektorowi Radosławowi Kryczka o powierzeniu z dniem 27.05.2024r. pełnienia obowiązków na stanowisku Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Tucholi.
Następnie w Izbie Tradycji tucholskiej komendy odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której przywitano pełniącego obowiązki I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Tucholi. W spotkaniu uczestniczył pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Tucholi – inspektor Paweł Zawada, który życzył nowemu zastępcy wielu sukcesów. Podinspektor Radosław Kryczka podziękował za zaufanie i zapewnił, że dołoży wszelkich starań, aby jak najlepiej wywiązywać się z powierzonych mu obowiązków, dbając o utrzymanie poczucia bezpieczeństwa mieszkańców powiatu tucholskiego.
Zmiana dokonała się, a my dziękujemy za współpracę pani podinspektor Klaudii Ryczek, która dotychczas pełniła funkcję zastępcy komendanta.
.

(red.)

KPP Tuchola

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza