„Wakacje z wojskiem” 2024

Estimated read time 2 min read

W ramach projektu „Wakacje z wojskiem” 10 czerwca odbyło się wcielenie ochotników w Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia, Centrum Szkolenia Logistyki w Grupie k. Grudziądza oraz 56 Bazie Lotniczej w Inowrocławiu.

Projekt wakacyjnej służby jest skierowany przede wszystkim do osób pełnoletnich w wieku 18-35 lat – szczególnie do tegorocznych maturzystów, studentów, osób w przerwie wakacyjnej oraz tych szukających pracy i zajęcia wakacyjnego. Służba w tym wypadku może stanowić alternatywę dla zwykłej pracy sezonowej.

Oferta „Wakacje z wojskiem” to 70 lokalizacji w całym kraju. Można wybrać odpowiednią dla siebie jednostkę wojskową – czy to pod kątem odległości, terminu, czy charakteru służby. Będzie można się sprawdzić m .in. jako żołnierz wojsk lądowych – piechoty, marynarz, żołnierz desantu, czołgista, rakietowiec i wiele innych. Dla każdego wojskowi rekruterzy znajdą pasujący model służby.

Zaplanowaliśmy 3 turnusy – po 27 dni każdy:

  • 10.06-6.07 (trwa)
  • 15.07-10.08
  • 19.08-14.09

Na szkolenia „Wakacje z wojskiem” można zgłosić się w każdej chwili. Procedury i formalności są proste i skrócone do minimum. Wystarczy wejść na nasz portal www.zostanzolnierzem.pl, zadzwonić na infolinię +48 800 180 110 lub po prostu zgłosić się do wybranego punktu rekrutacyjnego Wojska Polskiego.


(red.)

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza