29 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Nowi policjanci w tucholskiej komendzie

1 min read

W czwartek (27.10.2016r.) w siedzibie tucholskiej Policji odbyła się spotkanie kierownictwa z nowo przyjętymi funkcjonariuszami. Szeregi mundurowych zasiliło łącznie 5 funkcjonariuszy. Czwórkę z nich czekają jeszcze praktyki w Warszawie, jednak do tego czasu uczą się pod okiem swoich starszych kolegów z Tucholi.

Szeregi tucholskich mundurowych od niedawna zasila 5 nowych funkcjonariuszy. Wczoraj odbyło się ich oficjalne przywitanie w jednostce.  W spotkaniu z młodymi policjantami wzięli udział ich bezpośredni przełożeni oraz kierownictwo jednostki. Pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji nadkom. Wiesław Gapa przywitał nowych funkcjonariuszy, życząc im sukcesów w służbie. Wyraził też nadzieję, że mimo, iż sytuacje z którymi na co dzień funkcjonariusze mają do czynienia,  są trudne i nieprzyjemne, będą w stanie czerpać satysfakcję z obranej drogi życiowej.

Wszyscy nowi policjanci zasilą Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego. Posterunkowi:  Piotr Gorczyca, Mateusz Sampławski, Michał Barabas oraz Dariusz Remus służyć będą w Ogniwie Patrolowo – Interwencyjnym. Czekają ich jeszcze praktyki w Warszawie. Jedyna kobieta w tym gronie, post. Dorota Nowicka, zasiliła Zespół Ruchu Drogowego. Jest też już po adaptacji zawodowej, którą odbywała w Krakowie, w trakcie trwania Światowych Dni Młodzieży.

KPP Tuchola

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook