wt. Sty 28th, 2020

Telewizyjno – Filmowa Agencja Promocyjna

Nowy policjant w tucholskiej komendzie

1 min read

W poniedziałek (18.03.2019r.) w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy. Szeregi tucholskiej policji zasilił jeden funkcjonariusz. Teraz młody adept zostanie skierowany na kurs podstawowy do szkoły policyjnej.

Komendant tucholskiej policji nadkom. Wiesław Gapa w asyście Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego asp. szt. Piotra Gapińskiego oficjalnie przywitali nowego funkcjonariusza, życząc mu satysfakcji z pełnionej służby, wytrwałości w wykonywaniu codziennych obowiązków  oraz wielu sukcesów.

Posterunkowy Krzysztof Grabowski zasili Zespół ds. Prewencji Posterunku Policji w Cekcynie. Funkcjonariusz został zapoznany z zasadami funkcjonowania wydziałów oraz komórek organizacyjnych miejscowej komendy. Miał również możliwość zwiedzenia nowoczesnych pomieszczeń.

Nowy policjant został już skierowany na  szkolenie podstawowe w Szkole Policji w Szczytnie.  Życzymy pomyślnego ukończenia kursu, który ma zakończyć się w październiku bieżącego roku.


Autor: sierż. szt. Bartosz Wiese
Publikacja: sierż. szt. Bartosz Wiese