Świąteczne życzenia

Drodzy Państwo, mija już prawie sześć lat, odkąd istnieje portal TOKiS – PRESS, aż się nie chce wierzyć. Mamy gigantyczne grono Czytelników i widzów i z każdym dniem ich przybywa. To cieszy i piekielnie motywuje.

To, co czeka nas w przyszłości nie będzie zaskoczeniem, działalność portalu jasno określono, bodaj trzy lata temu, powoli ograniczać będziemy treść, na korzyść produkcji filmowych i telewizyjnych. Mamy ambicje stać się niszowym medium ogólnopolskim. To oczywiście wiąże się z piekielnymi kosztami. Jak zawsze, pokonamy je, być może częściowo z Państwa pomocą. TOKiS-a chętnie czyta Polska i Polacy rozsiani po świecie, jest jednak zdecydowanie mniej popularny w naszym regionie, osobliwe… w naszym powiecie. Dlaczego? To zagadka dla socjologów lub instalujących połączenia internetowe przedsiębiorców, którzy właśnie zapełniają białe plamy. Nie ukrywajmy Powiat Tucholski znajduje się na początku boomu komputerowego, kiedy przejdzie, mieszkańcy odkryją wreszcie najsilniejsze medium świata – Internet, a w nim odszukają nas.

Dziękujemy wszystkim za świąteczne życzenia, listy, komentarze, pomoc w redagowaniu materiałów i to każdego dnia, jak również za informacje, które zdobywacie dla nas, a które są wcześniej sprawdzone. W ten sposób, prawie zawsze podajemy je, jako pierwsze i jak do tej chwili w 100% niezależne medium, z wyłącznie polskim kapitałem.

Za wszystko dziękujemy i prosimy o więcej.

I teraz część najmilsza…

W tych jakże niespokojnych i bardzo niebezpiecznych czasach, z winy bezwzględnych i skorumpowanych polityków, życzymy Wam, podczas tych wyjątkowych Świąt i Każdego kolejnego dnia, Wszystkiego, co Najlepsze, Najprzyjemniejsze i Dające Poczucie Bezpieczeństwa NA ZAWSZE.

A słynny symbol, jakże piękny… – jajko, niech będzie tego początkiem.

____________________

Od nas dla Was – TOKiS – PRESS

 

admin

Next Post

Robert Leśniakiewicz przedstawia. Atomowy dżihad

nie Mar 27 , 2016
No i stało się to, co przepowiedziałem parę lat temu, kiedy w Polsce znów zaczęła się dyskusja na temat uszczęśliwiania nas budową 10 elektrowni jądrowych, począwszy od żarnowieckiego „Żarnobyla”, a skończywszy na wycince hektarów lasów pod budowę Warta – Klempicz EJ.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook