TYDZIEŃ POMOCY OSOBOM POKRZYWDZONYM PRZESTĘPSTWEM

Z bezpłatnych porad prawnych będzie można  skorzystać w wielu sądach w regionie w ramach Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem, taka możliwość rysuje się również w Tucholi.

I choć informacja na stronie BiP-u sądu brzmi jak zło konieczne, warto o niej wiedzieć, a być może nawet z niej skorzystać.

 W związku z ustanowieniem  22 lutego  Dniem Ofiar   Przestępstw, w bieżącym roku  obchody Tygodnia  Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem będą się odbywały w dniach  19 lutego  do 25 lutego 2018 roku.

Informujemy, że w ramach obchodów Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem w Sądzie Rejonowym w Tucholi udzielane będą porady prawne osobom pokrzywdzonym przestępstwem.

Porad prawnych udzielać będą referendarze sądowi oraz asystent sędziego, którzy będą pełnić dyżury w budynku Sądu Rejonowego  w Tucholi przy ul. Świeckiej 28,  pokój 20 w dniach:


19-23 lutego 2018 r. w godzinach 9:00 -15:00.


(red.)

bip.tuchola.sr.gov.pl

admin

Next Post

2 CYLINDRY W ARKADII

pon Lut 19 , 2018
2 Cylindry pokażą Wam dzisiaj relację ze sklepu! Dziwnie to brzmi, ale tak w sumie jest! Bowiem wielbiciele driftingu spotkali się w warszawskiej Arkadii na parkingu podziemnym. Ale spokojnie, nie po to aby tam szaleć wśród zaparkowanych aut, lecz aby pokazać swoje cuda szerszej publiczności. Było tam fajnie, a jakie […]

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook