20 września 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Minister Schreiber odwiedził gm. Gostycyn

1 min read

Minister Łukasz Schreiber ponownie odwiedził gminę Gostycyn. Spotkał się z gostycyńskimi strażakami oraz wziął udział w symbolicznym otwarciu nowoczesnego boiska sportowego w Kamienicy.

W miniony piątek gminę Gostycyn odwiedził minister Łukasz Schreiber. Jak zawsze serdecznie przywitał go wójt gminy, pan Ireneusz Kucharski. W spotkaniu udział wziął również Doradca Wojewody Kujawsko – Pomorskiego i organizator słynnego szpitala covidowego w Ciechocinku, pan Jerzy Kowalik. Program wizyty był stosunkowo krótki, ta rozpoczęła się od spotkania z miejscowymi strażakami ochotnikami, którzy dzięki wsparciu rządowemu będą mieli wyremontowaną i rozbudowaną remizę.

Prócz tego minister odwiedził również Kamienicę, aby w raz z panem wójtem, przedstawicielami lokalnej społeczności samorządowej oraz mieszkańców, dokonał symbolicznego otwarcia nowego kompleksu sportowego. Inwestycja została dofinansowana w wysokości 350 tysięcy złotych z programu „Sportowa Polska, który realizowany jest przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

 (red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook