Policjanci oznakowali mnóstwo rowerów

Estimated read time 2 min read

Akcja znakowania rowerów, którą rozpowszechniliśmy przyniosła zamierzony efekt.

W sobotę (29.05.2021r), w Komendzie Powiatowej Policji w Tucholi odbyła się akcja znakowania rowerów. Pomimo niesprzyjającej pogody, działania cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Dla najmłodszych rowerzystów przewidziane były drobne upominki.

Krótko po ogłoszeniu akcji znakowania rowerów rozdzwonił się telefon, pod którym wszyscy chętni mogli rezerwować wizyty. W przeciągu dwóch dni wszystkie miejsca zostały zarezerwowane. Większość osób podkreślała, że w ostatnim czasie brakowało właśnie takich działań. Do znakowania rowerów zgłosili się zarówno ci starsi, jak i młodsi mieszkańcy powiatu tucholskiego. Dla najmłodszych rowerzystów, którzy pomimo deszczowej aury przybyli do tucholskiej komendy, przygotowano upominki w postaci kolorowanek i odblasków.

Bardzo cieszy nas fakt, że społeczeństwo jest zainteresowane takimi działaniami. W związku z tym informujemy, że w najbliższą sobotę tj. 05.06.2021r w godzinach 09:00 – 13:00 w Komendzie Powiatowej Policji w Tucholi odbędzie się kolejna akcja znakowania rowerów. Wszyscy chętni powinni do dnia 02.06.2021r umówić godzinę wizyty dzwoniąc pod numer telefonu: tel. 47 752 32 79.

Przypominamy, że na znakowanie rowerów należy przyjść z dowodem osobistym. W przypadku dzieci konieczna jest obecność dorosłego opiekuna. Znakowanie roweru jest bezpłatne.


(red.)
KPP Tuchola

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza