Jarmark Bożonarodzeniowy odwołany!

Estimated read time 2 min read

Drodzy mieszkańcy Powiatu Tucholskiego i Gminy Tuchola!

W imieniu samorządu powiatowego i gminnego z przykrością informujemy, że planowany na 18 grudnia 2021 roku powiatowo-gminny Jarmark Bożonarodzeniowy nie odbędzie się.

Tradycja wspólnego świętowania przerwana została w 2020 roku przez pandemię, do ostatniej chwili mieliśmy nadzieję, że rok 2021 będzie dla nas łaskawszy. W trudnych sytuacjach szczególnie potrzebne są nam chwile ciepła i radości, jakie daje spędzanie razem czasu w świątecznym nastroju. W obliczu rekordowych statystyk zachorowań i kulminacji kolejnej fali pandemii nie weźmiemy jednak na siebie odpowiedzialności za organizację Jarmarku, który stanowiłby dodatkowe zagrożenie i mógłby spowodować dodatkowe rozprzestrzenienie choroby. Nawet jedna osoba, która zachorowałaby po Jarmarku, zabrałaby nam całą wszystkim całą radość z tego wydarzenia.

Życzymy Państwu, by w te Święta Bożego Narodzenia radość gościła w każdym domu, by nikt z Państwa nie musiał konfrontować się z chorobą. Łączymy się z Państwem myślami i zapraszamy do udziału w innych imprezach, organizowanych na świeżym powietrzu, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Już teraz wspólnie zapraszamy na Jarmark Wielkanocny i Jarmark Świętojański – z nadzieją, że nic nie stanie na przeszkodzie w ich organizacji.

Zdrowych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia życzą

Michał Mróz, Starosta Tucholski oraz Tadeusz Kowalski, Burmistrz Tucholi


(red.)

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza