0 2 min 2 lata
W ostatnich dniach w sali tradycji tucholskiej komendy odbyło się uroczyste wręczenie wyróżnień dwóm policjantom za długoletnią służbę. Komendant Powiatowy Policji w Tucholi przekazał funkcjonariuszom listy gratulacyjne.

Za długoletnią służbę w policji wyróżnionych zostało dwóch policjantów Komendy Powiatowej Policji w Tucholi. Z okazji Jubileuszu 20-lecia pracy w policji funkcjonariusze otrzymali od Komendanta miejscowej jednostki listy gratulacyjne. Mł. insp. Wiesław Gapa oraz Naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego st. asp. Paweł Karpus dziękowali wyróżnionym za poświęcenie i zaangażowanie w dotychczasową służbę.
Komendant podkreślał, że ich doświadczenie, wiedza i wzorowa postawa powinna być wzorem do naśladowania dla najmłodszych policjantów. Była to również okazja do wspomnień i wymiany doświadczeń. Wyróżnieni funkcjonariusze to asp. szt. Jarosław Podgórski – kierownik Posterunku Policji w Gostycynie oraz asp. szt. Roman Sierosławski, na co dzień pracujący na stanowisku dzielnicowego w Posterunku Policji w Cekcynie.

(red.)

KPP Tuchola