Dwaj doświadczeni samorządowcy, realizacja planów w świetnej atmosferze „wzajemnego zrozumienia i zaufania”.

Estimated read time 1 min read

Przenieśmy się na chwilę do Gostycyna, niezwykle aktywnej i to pod każdym względem wsi. Właśnie tam w gminnym urzędzie doszło dzisiaj do spotkania dwóch doświadczonych samorządowców” Ireneusza Kucharskiego – wójta gm. Gostycyn z Radosławem Kempinskim – Wicewojewodą Kujawsko – Pomorskim. O czym rozmawiali? O tym opowiemy w relacji filmowej.

Niewielu wie o tym, że pan Wicewojewoda zanim rozpoczął piastowanie nowej funkcji przez wiele lat służył społeczeństwu jako zwyczajny (niezwyczajny) samorządowiec.

Jest absolwentem III Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Bydgoszczy. W 2003 ukończył studia na kierunku fizyka z informatyką na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, na tej uczelni kształcił się też podyplomowo. Przez 16 lat uczył matematyki, fizyki i informatyki w Zespole Szkół w Sicienku. Związał się politycznie z Prawem i Sprawiedliwością. W 2014 i 2018 wybierany radnym powiatu bydgoskiego. W styczniu 2019 objął stanowisko zastępcy wójta gminy Sicienko. 1 września 2021 powołany na stanowisko drugiego wicewojewody kujawsko-pomorskiego, odpowiedzialnego m.in. za infrastrukturę.

___________________
(mrf.)

Wikipedia.

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza