OBCHODY DNIA SŁUŻBY CYWILNEJ

Estimated read time 2 min read

10.11.2022r.w Komendzie Powiatowej Policji w Tucholi zorganizowano obchody Dnia Służby Cywilnej. Była to okazja do podziękowań oraz uhonorowania pracowników cywilnych za ich zaangażowanie oraz sumienną pracę.

11 listopada bieżącego roku przypada 104. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, ale także 100 – lecie Służby Cywilnej. Z tej okazji w Komendzie Powiatowej Policji w Tucholi zorganizowano obchody Dnia Służby Cywilnej. Wydarzenie to miało podniosły charakter.

Komendant Powiatowy Policji w Tucholi, po przywitaniu wszystkich gości, podziękował pracownikom tucholskiej policji za wzorowe wykonywanie swoich codziennych obowiązków. Szef tucholskich stróży prawa wraz ze swoim zastępcą nadkom. Marcinem Szulczykiem podkreślali, jak ważna jest praca urzędników i pracowników Policji, gdyż ich profesjonalizm ma ogromny wpływ na sprawne i efektywne funkcjonowanie Policji.

Na obchody tego szczególnego dnia przybył również przewodniczący Wojewódzkiego Zarządu Zakładowego NSZZ Pracowników Policji w Bydgoszczy Pan Zbigniew Szmigiero oraz Prezes Zarządu Wojewódzkiego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych Zarządu Oddziału Wojewódzkiego w Bydgoszczy podisnp. w st. spocz. Roman Skrzeszewski. Oni także podkreślali, jak ważną rolę odgrywają pracownicy cywilni w codziennym funkcjonowaniu Policji. Na dowód tego, z rąk Pana Zbigniewa Szmigiero, jedna z osób korpusu cywilnego otrzymała medal za zasługi.

Przedstawiciele tucholskiej policji oraz przybyli goście życzyli wszystkim dalszej satysfakcji z pracy, sukcesów zawodowych oraz pomyślności w życiu osobistym. W Izbie Tradycji tucholskiej komendy zawisły także zdjęcia osób, które pracowały w naszej jednostce i odeszły na emeryturę w ostatnich latach. Spotkanie było również okazją do wielu wspomnień i refleksji.


(red.)

KPP Tuchola

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza