POLICJANCI ZABEZPIECZALI OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Estimated read time 1 min read

Tucholscy policjanci zabezpieczali przemarsze i uroczystości zorganizowane w ramach obchodów Święta Niepodległości. Nad bezpieczeństwem czuwali funkcjonariusze tucholskiej komendy. Narodowe Święto Niepodległości w Tucholi przebiegło spokojnie i bez żadnych zakłóceń.

W Święto Niepodległości policjanci z tucholskiej komendy brali udział w zabezpieczeniu przemarszy.  Pierwszy z nich odbył się w Cekcynie, kolejny w Tucholi, a ostatni miał miejsce w Lubiewie. Łącznie w tych wydarzeniach wzięło udział kilkaset osób.  Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali policjanci ruchu drogowego i prewencji. Na czas uroczystości część ulic została wyłączona z ruchu.

W uroczystości, które odbyły się pod Pomnikiem Mauzoleum Pomordowanych w Rudzkim Moście, na ul. Świeckiej w Tucholi, wziął udział Komendant Powiatowy Policji w Tucholi mł. insp. Wiesław Gapa. Szef tucholskich funkcjonariuszy oddał hołd pomordowanym i złożył kwiaty pod pomnikiem. Narodowe Święto Niepodległości na terenie powiatu tucholskiego przebiegło spokojnie i bez żadnych zakłóceń.


(RED.)

KPP Tuchola

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza