Kolejni policjanci „idą pod krawat”.

Estimated read time 2 min read

Tak się kończą wszelkie działania rządowe dotyczące „eksperymentów” ze służbami w roli głównej. Tak, czy inaczej, rządzi ekonomia i trudno się temu dziwić. Na emeryturę odchodzą kolejni świetni policjanci, którzy są przecież takimi samymi ludźmi jak my i mają prawo do prywatności. Wielka szkoda.

Z przykrością odnotowaliśmy fakt pożegnania z mundurem kolejnych policjantów, którzy nabrali uprawnień emerytalnych. [Przyp. MRF]

Wczoraj (15.02.2023r.) w Komendzie Powiatowej Policji w Tucholi pożegnano policjantów odchodzących na zasłużoną emeryturę. Uroczystość odbyła się w sali tradycji, gdzie zawisły pamiątkowe zdjęcia.

Komendant Powiatowy Policji w Tucholi mł. insp. Wiesław Gapa wraz ze swoim zastępcą nadkom. Marcinem Szulczykiem podziękowali za przykładną służbę odchodzącym na emeryturę policjantom. Funkcjonariusze przez ostatnie lata zajmowali stanowiska w Komendzie Powiatowej Policji w Tucholi.

Z mundurem pożegnali się:

st. asp. Sylwester Suchomski – Naczelnik Wydziału Prewencji i  Ruchu Drogowego

asp. Roman Rydelski –  detektyw Wydziału Kryminalnego

Spotkanie było również okazją do wspomnień i refleksji z wielu wspólnie spędzonych służb.  Policyjnym emerytom życzymy przede wszystkim zdrowia i szczęścia oraz realizacji zamierzonych planów na nowej drodze swojego życia.


Chłopaki, dziękujemy za wspaniałą współpracę, wyrozumiałość i pełen profesjonalizm, niech Wam się wiedzie.[Przyp. MRF]


mrf.

Na pdst. KPP Tuchola

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza