0 2 min 2 miesiące

Ania Dąbrowska i Mezo wystąpią 13 lipca br. w Miejskim Parku Rozrywki i Wypoczynku „Małpi gaj” w Tucholi. To właśnie ci wykonawcy będą gwiazdami tegorocznych obchodów naszego regionalnego święta, a w tym roku odbędzie się ono w dniach 12 – 14 lipca br.

„Mamy taki mały jubileusz Dni Borów Tucholskich, bo to już 65. edycja. Uznaliśmy, że z tej okazji zorganizujemy dwa koncerty gwiazd jednego dnia. Cieszymy się, że zdołaliśmy zaprosić do nas artystów, którzy mają na swoim koncie duży dorobek muzyczny, a ich twórczość jest nie tylko powszechnie znana i lubiana, ale ma również wysoką jakość pod każdym względem. A nam zależy właśnie na utrzymaniu dotychczasowego, wysokiego poziomu artystycznego naszych koncertów” – podkreśla burmistrz Tadeusz Kowalski.
Pod względem gatunku muzycznego Ania Dąbrowska prezentuje pop, a Mezo hip-hop połączony z popem. Jest tu więc taki wspólny muzyczny mianownik.

Jakie atrakcje, nie tylko muzyczne, będą czekały na uczestników imprez w pozostałe dni? O tym będziemy informować na bieżąco.


Drodzy Organizatorzy mała prośba, każdego roku mamy powtórkę znanych i lubianych imprez, niech zostaną, jesteśmy do nich przyzwyczajeni, niemniej postarajcie się Państwo wreszcie o wzbogacenie oferty, o coś nietypowego, mówimy o tym od lat, można poszukać naszych propozycji, są dostępne od lat. Może warto też wziąć pod uwagę propozycje podobnych świąt w np. Człuchowie, Chojnicach, czy w Sępólnie? Żadna ujma, warto korzystać z cudzych doświadczeń.

mrf.


(red.)

tuchola.pl