Weź udział w konkursie „Małe Ojczyzny”

Estimated read time 2 min read

Polska to nasza Ojczyzna, która składa się z dziesiątek małych ojczyzn: regionów, województw, miast, miasteczek, wsi. Mała ojczyzna to miejsce, gdzie dorastasz, uczysz się, to tutaj mieszkają najbliżsi i znajomi. Mała ojczyzna ma swoją lokalną historię i tradycję. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Małe Ojczyzny”, którego organizatorem jest Wojewoda Kujawsko-Pomorski Michał Sztybel.

W tym majowym czasie, gdy celebrowane są święta narodowe, a podniesienie naszej flagi narodowej na domach staje się wyrazem szacunku i oddania hołdu dla Ojczyzny, przypominamy o naszych korzeniach, historii i wspólnych wartościach. To symboliczne gesty, które jednoczą nas wszystkich, jako naród.

W tym szczególnym roku, gdy obchodzimy również 20-lecie Polski w Unii Europejskiej, symbol naszej narodowej dumy – flaga, nabiera jeszcze głębszego znaczenia. To doskonały moment, by uczcić jednocześnie te dwie ważne daty.

Wyślij nam swoje zdjęcie i bądź częścią tego niezwykłego projektu, celebrującego zarówno symbol naszej tożsamości narodowej, jak i osiągnięcia naszego kraju w ramach integracji europejskiej!

  1. Zrób zdjęcie nawiązujące do Święta Flagi lub uwiecznij inwestycję, która dzięki wsparciu Unii Europejskiej zmieniła oblicze województwa kujawsko-pomorskiego
  2. Wyślij je na adres informacja@bydgoszcz.uw.gov.pl
  3. Odbierz flagę Rzeczpospolitej Polskiej

Szczegóły w regulaminie.

Materiały

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „MAŁE OJCZYZNY”
REGULAMIN​_KONKURSU​_FOTOGRAFICZNEGO​_-​_MAŁE​_OJCZYZNY.pdf 0.68MB


(red.)

www.gov.pl

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza