POLICJANCI RYWALIZOWALI NA ZAWODACH STRZELECKICH

Estimated read time 1 min read

W Centrum Szkolenia Strzeleckiego Lasów Państwowych w Plaskoszu odbyły się I Okręgowe Mistrzostwa Służby Więziennej w Strzelectwie Dynamicznym. W zawodach wzięli również udział policjanci.

Zawody strzeleckie zorganizowane przez Areszt Śledczy w Bydgoszczy odbyły się w Centrum Szkolenia Strzeleckiego Lasów Państwowych w Plaskoszu. Właśnie tam rywalizowało ze sobą aż 17 drużyn, w których skład wchodzili funkcjonariusze Służby Więziennej, Policji, Straży Leśnej oraz Straży Pożarnej.

Każdy z uczestników, zarówno w konkurencji drużynowej, jak i indywidualnej, musiał wykazać się umiejętnościami wymagającymi precyzji, szybkości i profesjonalizmu. Na tym wydarzeniu nie zabrakło również policjantów. Przedstawiciele tucholskiej jednostki zajęli 7. miejsce w kategorii drużynowej. Z kolei funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy stanęli na podium. W kategorii drużynowej i indywidualnej zajęli 2. miejsce.

Tego typu wydarzenia są doskonałą okazją do doskonalenia swoich umiejętności strzeleckich oraz do utrzymywania wysokiego poziomu współpracy pomiędzy służbami.


(RED.)

KPP Tuchola

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza