0 4 min 4 miesiące

W sobotę 19 lutego tenisiści stołowi Gostycyna grali kolejny mecz w VI lidze tenisa stołowego mężczyzn. W 10 kolejce grali na wyjeździe z groźną drużyną z Torunia.  Mecz po pierwszych 4 grach był remisowy 2-2. Potem Gostycynianie wygrali wszystkie pojedynki   by ostatecznie wygrać mecz 8-2.

 

Punkty zdobyli:

Paweł Bloch i Piotr Szostak po-1.5 pkt.

Kamil Piechowiak i Marian Nowicki po -2,5 pkt.(wygrali wszystkie pojedynki)

Brawa dla zawodników, którym nawet niesprzyjająca pogoda nie przeszkodziła w wyjeździe na mecz i odniesieniu zwycięstwa.

W następnych kolejkach czekają nas trudny wyjazd do  Solca Kuj.(lidera). Najbliższy mecz w Gostycynie -26 marca z drużyną z Paterka. Życzymy powodzenia.

Przy okazji informacja

-o treningach:

Pn. i czw. G. 18.00, Sb. G.12.00, wt. G.17.30 ( ćwiczenia z wykorzystaniem robota)

– o imprezach:

GP Tucholi-12.02, 19.02, 26.02, 5.03(niestety odwołane)

VI GP Gostycyna-19.03.(impreza przełożona z grudnia 2021)

Mistrzostwa Gminy Gostycyn-31.03.2022r.

 

Tabela po 11 kolejkach:

Lp.

TABELA

Mecze

Punkty

Małe pkt. zd.

:

Małe pkt. str.

1.

UKS TOP II Solec Kuj.

11

21

87

:

42

2.

Olimpia Unia IV Grudziądz

9

16

67

:

45

3.

GKS Myśliwiec Gostycyn

11

11

68

:

55

4.

AZS Wątarski III Włocławek

10

10

64

:

61

5.

UKS WDK II Paterek

10

9

63

:

59

6.

GLKS III Rogóźno

9

7

50

:

54

7.

Energa Manekin V Toruń

10

6

52

:

69

8.

Cis Hylmet II Cekcyn

10

0

14

:

80

 

TERMINARZ ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO VI LIGI
TENISA STOŁOWEGO W SEZONIE 2021/2022 – II RUNDA

8. Kolejka – 29.01. (sobota)

UKS TOP II Solec Kuj.

 8

:

5

AZS Wątarski III Włocławek

GLKS III Rogóźno

 7

:

GKS Myśliwiec Gostycyn

UKS WDK II Paterek

 8

:

2

Energa Manekin V Toruń

Olimpia Unia IV Grudziądz

 8

:

0

Cis Hylmet II Cekcyn

9. Kolejka – 05.02. (sobota)

AZS Wątarski III Włocławek

 8

:

5

GLKS III Rogóźno

UKS TOP II Solec Kuj.

 8

:

4

UKS WDK II Paterek

GKS Myśliwiec Gostycyn

:

       8

Olimpia Unia IV Grudziądz

Energa Manekin V Toruń

8

:

3

Cis Hylmet II Cekcyn

10. Kolejka – 19.02. (sobota)

UKS WDK II Paterek

 7

:

7

AZS Wątarski III Włocławek

Olimpia Unia IV Grudziądz

23.02

:

GLKS III Rogóźno

Cis Hylmet II Cekcyn

2

:

8

UKS TOP II Solec Kuj.

Energa Manekin V Toruń

:

 8

GKS Myśliwiec Gostycyn

11. Kolejka – 12.03. (sobota)

AZS Wątarski III Włocławek

:

Olimpia Unia IV Grudziądz

UKS WDK II Paterek

:

Cis Hylmet II Cekcyn

GLKS III Rogóźno

:

Energa Manekin V Toruń

UKS TOP II Solec Kuj.

 8

:

GKS Myśliwiec Gostycyn

12. Kolejka – 26.03. (sobota)

Cis Hylmet II Cekcyn

:

AZS Wątarski III Włocławek

Olimpia Unia IV Grudziądz

:

Energa Manekin V Toruń

GKS Myśliwiec Gostycyn

 

:

 

UKS WDK II Paterek

GLKS III Rogóźno

:

UKS TOP II Solec Kuj.

13. Kolejka – 02.04. (sobota)

AZS Wątarski III Włocławek

:

Energa Manekin V Toruń

Cis Hylmet II Cekcyn

 

:

 

GKS Myśliwiec Gostycyn

Olimpia Unia IV Grudziądz

:

UKS TOP II Solec Kuj.

UKS WDK II Paterek

:

GLKS III Rogóźno

14. Kolejka – 30.04. (sobota)

GKS Myśliwiec Gostycyn

 

:

 

AZS Wątarski III Włocławek

UKS TOP II Solec Kuj.

:

Energa Manekin V Toruń

GLKS III Rogóźno

:

Cis Hylmet II Cekcyn

Olimpia Unia IV Grudziądz

:

UKS WDK II Paterek

__________________________
(red.)
gostycyn.pl

Please follow and like us: