27 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Ludzie, ludziom ślą życzenia…

2 min read

kartka_wlk09_newPrzyznajmy, ten rok z pewnością jest szalony. Politycy oszaleli, pogoda kompletnie zwariowała, a przecież zaledwie w ubiegłym roku o tej porze odkurzaliśmy „krótkie spodenki”, ciesząc się z tego, że słoneczko przypominało mikrofalówkę. I tak w zasadzie…, zwłaszcza dzisiaj, możemy śmiało włączyć dowolna kolędę, bo już nie wiadomo czy mamy przedłużające się Boże Narodzenie, czy Wielkanoc. Jedno pozostaje niezmienne… ciepłe słowa, życzenia w tym niezwykłym, świątecznym czasie.

 

Dostaliśmy ich całą moc. Od p.Starosty, od koleżanek z Naszej ukochanej Biblioteki Miejskiej i jej szefowej, Czytelników, Widzów, dalej już kompletnie się pogubiliśmy – i to jest miłe.

TOKiS – PRESS uczestniczył w wielu wydarzeniach, rejestrował różne sytuacje, nie szczędził pochwał i słów krytyki, kierując się wyłącznie jednym…, nadrzędnym celem było kierowanie się dobrem miasta, powiatu i jego mieszkańców.

Mamy wielkie szczęście, w które sporo osób nie może uwierzyć tkwiąc w marazmie – jesteśmy u siebie, wśród przyjaciół, znajomych, może i są trudne chwile, jednak los dał nam nieprawdopodobne bogactwo, o którym inni mogą tylko pomarzyć – cudowna przyrodę z całym dobrodziejstwem jej inwentarza i to w dodatku za darmo! Czy to mało?

Dziurawe drogi, uszkodzone pojazdy, jakieś szaleństwa władzy, to ma swój urok, bo to Nasze dziury, nasze „rozwalone” pojazdy i przez nas wybrane władze, nawet te najbardziej szalone i to bez wyjeżdżania za chlebem do Wielkiej Brytanii, czy Irlandii. Pieniądze są ważne, jednak pamiętajmy…, one są tylko narzędziem do spełniania marzeń, nigdy nie mogą stać się celem. Dlatego tak namawiamy decydujących o naszym losie do tego, aby dzięki rozsądnemu planowi stwarzania najlepszych warunków do rozwoju przedsiębiorczości zarabiać można je było właśnie tutaj. Brzmi zbyt fantastycznie? Niekoniecznie, kiedy ma się dobry plan.

Wszystkim Naszym Czytelnikom, Widzom, Przyjaciołom, Znajomym oraz Wrogom…

…zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,

wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny.

Smacznego Święconego w gronie rodziny

i wśród przyjaciół. Wesołego „Alleluja”,

 

życzą… 

 

 

Mariusz wraz z przyjaciółmi.

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook