28 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Spotkanie opłatkowe w tucholskiej komendzie

1 min read

W miejscowej komendzie policji odbyło się dziś (13.12.2018r.) spotkanie wigilijne. Dla policjantów oraz zaproszonych gości była to okazja do złożenia sobie wzajemnych życzeń świątecznych oraz noworocznych.

Kierownictwo,  funkcjonariusze oraz pracownicy  tucholskiej policji zebrali się dziś na tradycyjnym przedświątecznym spotkaniu. W uroczystości wzięli udział także: ksiądz Grzegorz Kielas- kapelan policyjny, przedstawiciele lokalnych władz i samorządów, wymiaru sprawiedliwości, służb mundurowych, nadleśnictw, instytucji pomocowych oraz policyjni emeryci.

Komendant nadkom. Wiesław Gapa  życzył wszystkim funkcjonariuszom, pracownikom cywilnym, ich rodzinom oraz przybyłym gościom bezpiecznych, rodzinnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz zdrowia i szczęścia w nadchodzącym 2018 roku. Do życzeń przyłączyli się również zaproszeni goście. Po tych ciepłych słowach wszyscy obecni na spotkaniu przełamali się opłatkiem by wzajemnie złożyć sobie świąteczno–noworoczne życzenia.

Spotkanie przebiegało w świątecznej atmosferze. Słowa życzliwości, serdeczności i szczerości krążyły wśród gości, policjantów i pracowników tucholskiej policji.


Autor: sierż. szt. Bartosz Wiese
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook