Spotkanie opłatkowe w tucholskiej komendzie

W miejscowej komendzie policji odbyło się dziś (13.12.2018r.) spotkanie wigilijne. Dla policjantów oraz zaproszonych gości była to okazja do złożenia sobie wzajemnych życzeń świątecznych oraz noworocznych.

Kierownictwo,  funkcjonariusze oraz pracownicy  tucholskiej policji zebrali się dziś na tradycyjnym przedświątecznym spotkaniu. W uroczystości wzięli udział także: ksiądz Grzegorz Kielas- kapelan policyjny, przedstawiciele lokalnych władz i samorządów, wymiaru sprawiedliwości, służb mundurowych, nadleśnictw, instytucji pomocowych oraz policyjni emeryci.

Komendant nadkom. Wiesław Gapa  życzył wszystkim funkcjonariuszom, pracownikom cywilnym, ich rodzinom oraz przybyłym gościom bezpiecznych, rodzinnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz zdrowia i szczęścia w nadchodzącym 2018 roku. Do życzeń przyłączyli się również zaproszeni goście. Po tych ciepłych słowach wszyscy obecni na spotkaniu przełamali się opłatkiem by wzajemnie złożyć sobie świąteczno–noworoczne życzenia.

Spotkanie przebiegało w świątecznej atmosferze. Słowa życzliwości, serdeczności i szczerości krążyły wśród gości, policjantów i pracowników tucholskiej policji.


Autor: sierż. szt. Bartosz Wiese

admin

Next Post

"Razem bezpieczniej" - nowy nabór

czw Gru 13 , 2018
MSWIA ogłasza nabór projektów do kolejnej edycji „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020”.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook