0 2 min 3 lata

Zapraszamy mieszkańców powiatu tucholskiego na wycieczkę z Leszym, który pokaże jak zmienia się obszar Partnerstwa „Lokalna Grupa Działania Bory Tucholskie”.

Okoniny Nadjeziorne

Termin: 5 września 2021r. (niedziela). Zbiórka o godz. 11:50, parking przy Biedronce, ul. Warszawska w Tucholi, powrót ok. 18.30.

W programie:

  • „Czy lecisz z nami w kulki?” – zajęcia na kręgielni w Ośrodku Wczasowym Bory Tucholskie w Okoninach Nadjeziornych; kajaki na Jeziorze Okonińskim
  • „Średniowieczne igraszki z Rosławą i Zbysławem” (walka na miecze, strzelanie z łuku, tkanie, lalki motanki) – Bysławska Grupa Odtwórstwa Historycznego

Lubiewo, Lubiewice

Termin: 11 września 2021r. (sobota). Zbiórka o godz. 9:50, parking przy Biedronce, ul. Warszawska w Tucholi, powrót ok. 16:30.

W programie:

  • „Poczuj świat wszystkimi zmysłami” – ogród sensoryczny w Lubiewie,
  • „Mydło wszystko umyje”, „Światło w słoiku zaklęte” (warsztaty rękodzielnicze), gra terenowa „Skarb Starego Piernika” – wizyta w Gospodarstwie Opiekuńczym w Lubiewicach (Fundacja „Cudawianki”).

Organizator zapewnia transport, bufet kawowy i obiad.

Karty zgłoszenia należy dostarczyć do biura Partnerstwa „Lokalna Grupa Działania Bory Tucholskie” (ul. Murowa 8, 89-500 Tuchola) lub e-mailem na adres: partnerstwo@borytucholskie.pl do 20 sierpnia 2021r. Osoby zakwalifikowane na wyjazd zostaną poinformowane telefonicznie/e-mailowo. Telefon kontaktowy do biura LGD: 52 336 12 13.

Informacja: Partnerstwo „Lokalna Grupa Działania Bory Tucholskie”