Laureaci konkursu otrzymali nagrody

Estimated read time 2 min read

Wczoraj (09.12.2021r.) oficjalnie zakończono konkurs profilaktyczny pn. „Bezpieczna droga do szkoły”. Policjanci i organizatorzy obdarowali laureatów nagrodami.

„Bezpieczna droga do szkoły” to nazwa konkursu profilaktycznego, który był skierowany do młodzieży szkolnej. Organizatorem konkursu była Komenda Powiatowa Policji w w Tucholi, natomiast fundatorem nagród była Gmina Kęsowo. Zadaniem konkursowym było stworzenie krótkiego filmiku, na którym najmłodsi prezentują, jak wygląda ich bezpieczna droga do szkoły. Wszystkie otrzymane prace były na bardzo wysokim poziomie i powołana komisja konkursowa miała nie lada problem z wyłonieniem zwycięzców. Dlatego też zapadła decyzja, aby, poza tymi, którzy znaleźli się na podium, nagrodzić również pozostałych uczestników konkursu.

Rozdanie nagród odbyło się w sali tradycji Komendy Powiatowej Policji w Tucholi. Komendant Powiatowy Policji w Tucholi podinsp. Wiesław Gapa oraz Wójt Gminy Kęsowo Pan Radosław Januszewski dziękowali wszystkim dzieciom za udział w konkursie oraz wręczyli im nagrody i dyplomy. Prezenty przypadły laureatom do gustu, o czym świadczyły ich uśmiechnięte buzie.

Wręczenie nagród odbyło się w pełnym reżimie sanitarnym. Z uwagi na panującą epidemię uroczystość miała kameralny charakter.


(red.)

KPP Tuchola

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza