Budynek tucholskiego kina rośnie jak na drożdżach

Estimated read time 2 min read

Po wygranym przetargu na wybudowanie kina w Tucholi, rozpoczął się swoisty wyścig z czasem i jakością wykonania, a nie było łatwo. Prace rozpoczęto od instalacji podziemnych, kwestia kanalizacji była bardzo ważna, ale problem pokonano i to ze świetnym skutkiem. Wszystko odbyło się pod kontrolą konserwatora zabytków, który miał swoje pięć minut.

ELMAL Zakład Remontowy Budownictwa pana Eliasza Adamczewskiego rozpoczął działalność w 1985 roku jako jednoosobowy zakład, który świadczył głównie usługi malarskie na konkretne zamówienia klientów. Dzięki wysokiej jakości proponowanych usług, a także solidności w wykonywaniu powierzonych zadań i dużej elastyczności w reagowaniu na potrzeby klientów, zakład sukcesywnie powiększał grono swoich odbiorców. Robił to skutecznie, bo zasłynął z „dobrej roboty” w całym powiecie tucholskim. Podobnie jest w odniesieniu do budowy kina w Tucholi.

Wbrew utyskiwaniom malkontentów, tucholskie kino ma już część ścian, a budowa przebiega sprawnie. Aby nie przeszkadzać zbytnio załodze budowlańców, dyskretnie obejrzeliśmy teren budowy w sposób zdalny, korzystają z przerwy w opadach atmosferycznych.

Nie ma najmniejszych obaw, budynek kina z pewnością powstanie do końca br. roku, a może nawet szybciej.


(red.)

http://tokis.pl/przybytek-x-muzy-w-tucholi-rosnie-w-oczach/

http://tokis.pl/jaka-nazwe-powinno-nosic-tucholskie-kino/

 

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza