0 2 min 2 lata

To, co dzieje się na terenie tucholskiej oczyszczalni ścieków przyprawia o zawrót głowy, tempo prac jest wręcz niesamowite i trudno uwierzyć, że w ciągu zaledwie trzech tygodni od naszej ostatniej wizyty, jest tak wiele zmian. A jednak…

Malkontenci właśnie powinni rozglądać się za jakąś żabą, aby ją połknąć, bo już teraz można stwierdzić, że wybór firm, które dokonują kompleksowej modernizacji tak ważnego zakładu, był trafiony i to w 100 procentach. Tempo i jakość prac zachwyca, a do tego panujący porządek na placu budowy i nadzór BHP daje nam pewność, że jest też bezpiecznie, dotyczy to nawet reporterów, którzy bez kasków i kamizelek nie mają tutaj czego szukać. I ta atmosfera, miła załoga, chętna do współpracy,  udziela wyjaśnień, idealne warunki do wykonania naszej, reporterskiej roboty.

Co zastaliśmy dzisiaj? Obejrzymy to za chwilę, najważniejszym jednak elementem jest zakończenie budowy wielkiego zbiornika. Właśnie trwa porządkowanie terenu wokół niego. Krajobraz dosłownie zmienia się na naszych oczach. Fotografie zastąpią milion słów.


(red.)

Ruszyła modernizacja tucholskiej oczyszczalni ścieków

„Oczyszczalnia ścieków w Tucholi” – tak było…”.

TUCHOLSKIE FAKTY. Rusza modernizacja oczyszczalni ścieków w Tucholi

Modernizacja tucholskiej oczyszczalni ścieków