TRWAJĄ PRZYGOTOWANIA DO 64. DNI BORÓW TUCHOLSKICH

Estimated read time 2 min read

Dzisiaj odbyło się spotkanie dotyczące organizacji największej, cyklicznej imprezy w naszym miasteczku.

Burmistrz Tucholi Tadeusz Kowalski zaprosił na dzisiejsze (14.02) spotkanie w tej sprawie dyrektorów: Piotra Mówińskiego – Tucholski Ośrodek Kultury i Janusza Zawadzinskiego – Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tucholi. W spotkaniu uczestniczyła także wiceburmistrz Iwona Opoczyńska oraz skarbnik gminy Wojciech Grudzina, a także Adam Paluśkiewicz, kierownik Wydziału Spraw Obywatelskich i Agnieszka Schreiber, inspektor ds. promocji.

Obecność dyrektorów gminnych jednostek nie była przypadkowa, ponieważ od tego roku organizacja Dni Borów Tucholskich zostanie przekazana właśnie do TOK i OSiR, zgodnie z charakterem poszczególnych imprez.

„Zrobimy wszystko, żeby przygotować dla naszych mieszkańców i gości bogatą ofertę. Mam tu na myśli koncerty z przebojami światowej muzyki rozrywkowej, jak i propozycję muzycznej rozrywki dla młodszego pokolenia. Będziemy także kontynuować cykl koncertów szantowych nad jeziorem Głęboczek. Ostatnie dwa lata pokazały, że ta muzyka ma spore grono fanów wśród naszej społeczności” – podkreśla burmistrz Tadeusz Kowalski.

Na dziś jednak więcej informacji nie zdradza. Wiadomo natomiast, że 64. Dni Borów Tucholskich odbędą się w terminie 21 – 23 lipca br.

Kolejne informacje już wkrótce.


(red.)

tuchola.pl

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza