24 października do tucholskiego ZOL-u wkroczy pierwszy pacjent

Estimated read time 2 min read

Godziną „zero” była dziesiąta, a miejscem spotkania z szefostwem tucholskiego szpitala był budynek tucholskiego ZOL-u, który 24 bm. przyjmie pod swój dach pierwszego pacjenta.  Przy wejściu do budynku poinformowano nas o tym, że podłogi po których stąpamy pokryte zostaną specjalnym lakierem, który stworzoną w ten sposób powierzchnię uczyni łatwą do utrzymania w czystości.

To właśnie dzisiaj doszło do spotkania lokalnych mediów z szefostwem szpitala. To efekt zaproszenia, które jak zawsze w naszym przypadku wpłynęło zbyt późno, kompletnie rozwalając nam harmonogram zaplanowanych działań i wizyt. Kolejny raz prosimy, życzą sobie Państwo relacji w naszym portalu? Prosimy o szacunek i o zaproszenie przynajmniej 14 dni wcześniej w przeciwnym razie odmówimy. Tego rodzaju pracę pokrywamy z naszych kieszeni,  a te posiadają dno.

Oprowadzającym po budynku był prezes szpitala, pan Jarosław Katulski wraz ze współpracownikami. Tradycyjnie, TOKiS-PRESS TV szanując czas partnerów nas oczekujących, oderwał się od grupy i udokumentował wnętrze budynku od piwnic, aż po dach. Niestety, pomimo zapewnienia, że dzisiaj do naszej poczty wpłynie schemat przeznaczenia poszczególnych pomieszczeń, nie możemy go pokazać, kolejny raz nas zlekceważono, tym samym pozostaje fotorelacja, czyli pokaz pomieszczeń ukazanych w sposób przypadkowy. Być może to się zmieni, wtedy włączymy aktualizację tematu.

Będziemy podziwiali puste pomieszczenia, rury, wnętrza aneksów kuchennych, łazienek i toalet prócz jednego piętra, gdzie drzwi chroni działający już system domofonowy.

Cóż, mówimy jak jest. [Przyp. Mariusz R.Fryckowski]


(mrf.)

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza