KINO „SOKÓŁ” w Tucholi

Estimated read time 2 min read

Stali czytelnicy i widzowie już wiedzą o tym, że otwarcie tego obiektu nastąpi 28 (czwartek) bm. o godzinie 11-stej. Niestety, wejdą osoby tylko ze specjalnym zaproszeniem. To oczywiste, kino nie jest z gumy. Dzisiaj kolejna garść informacji. Pamiętają Państwo naszą ankietę sprzed wielu miesięcy? Zapytaliśmy o to, jaką nazwę powinno nosić tucholskie kino. Przytłaczająca większość ankietowanych wskazała jasno – SOKÓŁ i tak się stanie.

Kolejna informacja. Bilety będzie można kupić w kasie na godzinę przed seansem lub poprzez Internet.

Następna informacja. Kino obsługiwać będzie załoga z TOK-u, która przeszła wszechstronne przeszkolenie.

Pytają Państwo również o to, w jaki sposób będzie emitowany film, odpowiadamy, dzięki projektorowi laserowemu. To kino na miarę XXI wieku, sprzęt zadziwi każdego, a jakość filmów na ekranie jest porażająca, dźwięk doskonały dzięki akustykom i sprzętowi. Wstydu nie będzie.

Pytają Państwo również o repertuar, tak wiemy już jaki będzie pierwszy film niekomercyjny, ten wyświetlony zostanie podczas gali otwarcia i poświęcony będzie procesowi budowy obiektu. Nasza redakcja przekazała cały zapis filmowy i fotograficzny od chwili wbicia w glebę pierwszej łopaty.

Znamy też tytuł pierwszego filmu komercyjnego, ale tutaj może jeszcze zajść pewna zmiana, dlatego w naszym portalu już wkrótce pojawi się specjalna podstrona, gdzie zapraszać będziemy miłośników dobrego kina do wzięcia udziału w seansach. Każdy film poprzedzony będzie recenzją.

I jeszcze jedno, ci, których nie interesuje życie miasta pytają ciągle o to, gdzie znajduje się nowe kino i to jest wkurzające, ale pomimo wszystko odpowiadamy, stanowi część TOK-u, jako dobudowany do niego nowoczesny budynek z przestronnym parkingiem, który przeznaczony będzie wyłącznie dla widzów. Tak, pojawi się szlaban.

I odpowiedź oczywista, będzie możliwość kupienia przekąsek i napojów, ale jak ktoś naświni, dostanie po łapach!:):):):)

Odliczamy czas.


(mrf.)

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza