Na drodze wojewódzkiej zderzyły się dwa pojazdy

Estimated read time 1 min read

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj (10.11.21r.) na trasie Tuchola – Sępólno Krajeńskie. W zdarzeniu uczestniczyły dwa auta. Jeden z pojazdów dachował.

Wczoraj (10.11.21r.) około godziny 17:00 dyżurny tucholskiej policji otrzymał zgłoszenie o zderzeniu się dwóch aut na drodze wojewódzkiej 241. Na miejsce zostali zadysponowani funkcjonariusze z tucholskiej drogówki. Policjanci zastali rozbite pojazdy w rejonie Małego Mędromierza. Auta były bardzo mocno uszkodzone. Mundurowi, po przeanalizowaniu śladów i uszkodzeń rozbitych samochodów, wstępnie ustalili, że 71-letni kierowca seata zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka volkswagenem, którym kierowała 22-letnia kobieta. Wyniku tego zdarzenia volkswagen dachował.

Kierująca volkswagenem oraz pasażerka tego pojazdu zostały przetransportowane do szpitala. Policjanci zabezpieczyli wszelkie ślady i wykonali niezbędne czynności procesowe. Obecnie prowadzone są czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności tego zdarzenia drogowego.


(red.)

KPP Tuchola

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza