Znany żużlowiec promuje POWIAT TUCHOLSKI

Estimated read time 2 min read

Także w tym roku jeden z najlepszych polskich żużlowców będzie promował Powiat Tucholski.

Ten wielokrotny medalista indywidualnych mistrzostw Polski, drużynowy mistrz Polski, wielokrotny zdobywca Pucharu Polski w miniżużlu, Młodzieżowy Indywidualny Mistrz Polski z 2014 oraz Indywidualny Mistrz Polski z 2017 w tym roku już dwukrotnie odwiedził Powiat Tucholski.

Za każdym razem podkreśla on swoje związki z naszym powiatem i docenia pomoc, którą otrzymywał regularnie od najmłodszych lat. Teraz odwdzięcza się on promując na każdym kroku swoje rodzinne okolice – informacja o Powiecie Tucholskim znajduje się zarówno na jego motocyklu, jak i na samochodzie, którym jeździ na zawody.

Tym razem oprócz umowy sponsoringowej Szymon zabrał ze sobą przewodniki turystyczne po Borach Tucholskich wydane przez Fundację Zrównoważonego Rozwoju Lokalnego „Cisowy Fyrtel”. Szczególnie ucieszył go przewodnik rowerowy, którym obiecał podzielić się z zaprzyjaźnionymi sportowcami – sport rowerowy zdobywa wśród żużlowców coraz większą popularność.

Może jeszcze w tym roku spotkamy na szlakach rowerowych Powiatu Tucholskiego najlepszych światowych żużlowców? Na pewno nasz reprezentant będzie się o to starał.

Życzymy powodzenia – zarówno w działaniach promocyjnych, jak i sporcie i życiu rodzinnym!


(red.)

tucholski.pl

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza