PIERWSZE USTALENIA W SPRAWIE 64. Dni Borów Tucholskich

Estimated read time 2 min read

W środę (01.03) burmistrz Tucholi Tadeusz Kowalski spotkał się z przedstawicielami firmy CT Media, zajmującej się m.in. kompleksową organizacją imprez, która przedstawiła ofertę na koncerty w ramach 64. Dni Borów Tucholskich.

W spotkaniu uczestniczyła także wiceburmistrz Iwona Opoczyńska oraz dyrektor Tucholskiego Ośrodka Kultury Piotr Mówiński.

„Nie da się ukryć, że trudna sytuacja gospodarcza jest dotkliwa dla wszystkich, dla naszego samorządu także. Jednak mimo to, nie chcemy obniżać poziomu koncertów, które odbywają się w ramach święta naszego regionu. Od wielu lat staramy się tak dobierać muzyczne gwiazdy Dni Borów Tucholskich, aby były to osoby znane i lubiane zarówno pod kątem twórczości, jak i osobowości scenicznej. Rozważamy kilka propozycji wykonawców. Z pewnością dołożymy wszelkich starań, by naszym mieszkańcom i gościom zapewnić rozrywkę na wysokim poziomie” – podkreślił burmistrz Tadeusz Kowalski.

Jak dodaje, wzorem lat ubiegłych na pewno będą to koncertowe propozycje zarówno dla młodszego pokolenia, jak i tej nieco starszej młodzieży.

Ostateczna decyzja zapadnie podczas spotkania członków Komitetu Organizacyjnego 64. Dni Borów Tucholskich, które odbędzie się jeszcze w tym miesiącu.

O szczegółach będziemy informować na bieżąco.


(red.)

tuchola.pl

Powrót do NEWSROOMU

Administrator zaprasza